Hotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs
Hotel Kikelet PécsHotel Kikelet Pécs

Hotel Kikelet Pécs bemutatkozása

A Mecsek-hegység egyik legszebb részén, közvetlenül Pécs belvárosa fölött, a főtértől mindössze 5 percnyi autóútra található a Hotel Kikelet, a magyar mediterrán vidék egyik legszebb szállodája.

Hotel Sopianae Pécs - 5. éjszaka ingyen
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Hotel Kikelet Pécs vélemények

2016. október 13.a párjával járt itt
Hogy miért is írom a címben rejlő jelzőket? A Hotel Kikeletnek történelme van. A szocialista világban szakszervezeti üdülőként funkcionált - ezt a pécsi diákéveim alatt tapasztalhattam. És hát ne menjünk el amellett, hogy egy régi magyar film (Hotel Kikelet) is itt játszódik - érdemes megnézni.
Hotel Kikelet Pécs - KörnyékHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - BelsőHotel Kikelet Pécs - WellnessHotel Kikelet Pécs - BelsőHotel Kikelet Pécs - BelsőHotel Kikelet Pécs - Medence/kertHotel Kikelet Pécs - Medence/kertHotel Kikelet Pécs - Medence/kertHotel Kikelet Pécs - VendéglátásHotel Kikelet Pécs - Wellness
Gyenge 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Hát keresem a szavakat. Egyetlen szálloda volt eddig,ahol megérkezéskor már sokkot kaptam,IFA-Val együtt kifizettették a teljes összeget. Utána este jött a "hidegzuhany":sötét folyosó,az orromig se láttam. Majd a vacsoránál a pincér közölte,miért Nem jöttük le egyszerre enni. Ezt édesítette meg A vacsora,se Nem finom,se Nem választékos. Hatalmas csalódás volt,5 órát utaztam a családdal ezért.
Átlagos 2015. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Pazar kilátás, de nem könnyű elhelyezkedés a városlátogatást tekintve. A szálloda átlagos kinézetű és felszereltségű, a szobák tiszták, a recepción hozzáértő a személyzet. Ami az étkezést illeti: kritikán aluli, nem méltó egy négycsillagos szállodához. Választék alig, ha van is valami, gyakorlatilag mindig ugyanaz.
2015. július 20.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése mesés: gyönyörűen rálátni az egyik oldalon Pécs városára, a másik oldalon a Misina tetőre. A családi szoba mérete és kényelme kifogástalan. A mi szobánk északi fekvéssel a Mecsekre nézett, éjszakai szellőztetéssel kordában tartható volt a hőmérséklet, bár kánikula esetén kevés lenne (klíma?
Átlagos 2015. február 13.a párjával járt itt
A szállodából csodálatos panoráma tárul elénk a városra,nem csak a szobából, hanem étkezés közben is. Wellness részleg szép,jól felszerelt,de a medence nagyon hideg. A problémákra a személyzet azonnal reagált,kimondottan kedvesek voltak. Konyha nagyon jól,ízletesen főz,adagok is nagyok.
Kiváló 2015. január 10.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedett voltunk mindennel! Ami kiemelkedő volt, az a személyzet kedvessége, segítőkészsége. (Nagyon zavaró "felső szomszédot" kaptunk, de igyekeztek megoldani a problémánkat. ) A medence vize tényleg hideg kicsit, de azért ki lehet bírni. :) Az ételek finomak, bőségesek voltak, pedig nem voltunk sokan a hotelben.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Gyönyörű panorámával rendelkezik,nagyon kedves a személyzet,makulátlan tisztaság,finom ételeket kaptunk,prospektusokkal segítettek bennünket ,hogy minél több látnivalót meg tudjunk tekinteni ittlétünk alkalmával. A wellness-részleg nagyon igényes. Ingyenes parkolási lehetőséget biztosítottak.
Kiváló 2014. december 11.gyerekekkel járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a személyzet kiemelkedő kedvességével és figyelmességével a leginkább! A svédasztalos reggeli minden igényt kielégített, a vacsorák pedig igazán gasztronómiai élményt nyújtottak. A kilátás páratlan, különösen éjjel gyönyörű a kivilágított város.
Gyenge 2014. december 2.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk ebben a szállodában, nem tervezzük, hogy visszamegyünk. A **** csillaghoz képest az éttermi szolgáltatás szegényes, a nagy medencéjükben senki sem fürdik, mert olyan hideg a víz, a jakuzzi medence fala piszkos, a konditeremben a gépek elavultak, hiányosan működnek. A személyzet kedves, segítőkész.
Gyenge 2014. november 25.családjával járt itt
3,5 órás autózás után, megérkezéskor a még fennmaradó 50 % összeget azonnal ki kellett fizetni, egy mosdót sem megengedve részemre; a folyosón nem lehetett látni, szólni kellett, h.