Szinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs
Szinbád Panzió PécsSzinbád Panzió Pécs
Szinbád Panzió PécsSzinbád Panzió Pécs

Szinbád Panzió Pécs bemutatkozása

A Szindáb Panzió Pécs központjában található, mindössze 5 perces sétára a Dómtól, a Kőtártól, vagy a Csontváry Múzeumtól. Az állandó szabadtéri programoknak otthont adó Sétatér és Szent István tér szintén kellemes kikapcsolódást nyújthat minden ide látogatónak. A panzió komfortos szobáiban kipihenhetők a város felfedezésének fáradalmai.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Szinbád Panzió Pécs vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2021. január 9.a párjával járt itt
Már a belépéskor látszódott, hogy nagyon adnak a tisztaságra és a rendre, mert ez az egész szállodán érezhető volt. Gyönyörű a belső tér, a terasz és étterem is, igényes, ízléses, a színek remekül harmonizálnak. A szoba rendkívül tiszta és illatos volt, valamint tágas (a fürdőszoba is). Az ágyon kényelmes a matrac és a párnák is.
Szinbád Panzió Pécs - SzobákSzinbád Panzió Pécs - SzobákSzinbád Panzió Pécs - VendéglátásSzinbád Panzió Pécs - Külső kép
Átlagos 2019. november 21.egyedül járt itt
Pécs belvárosában egy szépen kialakított panzió, igényes anyagokból szép belsővel. Az interneten Hotel-ként reklámozza magát, de ez egy panzió, a parkolás nehézkes, mert a meredek utcán szűk helyre kell beállni. A panzióban nincs lift, így a meredek szűk lépcsőkön lehet a csomagokkal felmenni a szobákhoz.
Kiváló 2019. február 13.családjával járt itt
Nagyon sok hotelbe jártam már, de a Szinbád Hotel személyzete idáig a legkitűnőbb! Felhivtam őket az érkezés előtt 1 nappal, hogy szeretnénk egy földszinti szobát, de mivel azok már foglaltak voltak, maradt még 1 magas földszinti szoba, így rögtön mi kaptuk meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.családjával járt itt
Szüleimmel és kislányommal egy tetötéri szobát foglaltunk el 2 éjszakára, hogy nappal megismerjük a csodaszép Pécs városát. Nagyon jól éreztük magunkat mint a szállodában, mint a városban. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges volt.
Kiváló 2017. november 24.a párjával járt itt
November elején voltunk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A reggeli bőséges volt. Előny, hogy biztosítanak zárt parkolót, illetve, hogy kijelentkezés után még ott hagyhattuk az autót. A szobában nagyon jó idő volt. Máskor is szívesen visszamennénk ide.
Kiváló 2017. október 31.családjával járt itt
A Színbád Hotel vendégei voltunk okt. 27-29-ig. Nagyon kellemesen telt ez a pár nap. Érkezéskor a du. műszakban lévő recepciós hölgy nagyon udvariasan fogadott bennünket. A szoba szép tiszta volt, dicséret a takarító személyzetnek. Az étteremben óriási adagokat kaptunk, ízletesen elkészítve.
Kiváló 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A szálló nagyon vendég centrikus, kedves és segítőkész alkalmazottakkal. A tisztaság az elvártnak megfelelő.A szobák kényelmesek. Az ételek bőségesek és finomak a pincérek udvariasak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,mi nagyon jól éreztük itt magunkat és szívesen visszatérünk még a közeljövőben.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. november 6.kollégákkal járt itt
Iskolai kiránduláson, kollégákkal vettük igénybe a szállást. Maximálisan elégettek voltunk a fekvésével, hiszen este is pár perc alatt a belvárosban voltunk. A szobák kényelmesek, a hotel tiszta, barátságos, a személyzet is. A belső udvar külön értéke a hotelnak. Az étterem pedig a "régimódi"
- jó értelemben vett- eleganciájával bűvölt el minket.
Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
A személyzet segítőkész.
A szobák tiszák és megfelelők.
Svédasztalos reggeli.
Elhelyezkedése nagyon jó, a látnivalók közelsége miatt.
Parkoló kevés van,de fizetik a parkolódijadat!
Kikapcsolódáshoz tökéletes hely, próbáljátok ki!
Nekünk nagyon tetszett!
Szinbád Panzió Pécs - VendéglátásSzinbád Panzió Pécs - Vendéglátás
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
A panzió fő előnye, hogy a belvárosban van. Gyalogosan megközelíthetők a főbb nevezetességek. A szállás tiszta, jól felszerelt. A személyzet udvarias, segítőkész. A reggeli választéka is megfelelő, nagyon finom volt az, amit megkóstoltunk. Az egyik belső teraszról nyíló szobát kaptuk. Gyönyörű a terasz, nagyon hangulatos így ősszel is.