Zengő Cukrászda Pécsvárad

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zengő Cukrászda Pécsvárad vélemények

Átlagos 2022. május 8.gyerekekkel járt itt
A szép környéken fekvő csendes kisváros főútja mellett található, retróba hajló cukrászda, berendezése a 80-as évek műbőr-plasztik világát idézi vissza. A városban másik cukrászdát nem is találtam, de ez is elegendőnek látszik az igényekhez mérten. Elég nagy az alapterülete, sok asztal van bent is, melyek között boxos kialakítású és kerekasztalos fotelszékes is akad.
Zengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - EgyébZengő Cukrászda Pécsvárad - Egyéb
Kiváló 2019. június 10.a párjával járt itt
Pécsváradon járva szerettünk volna egy kis finomságot enni, de nehezen találtunk rá erre az ékszerdobozra. Az épület valaha jobb napokat látott és sőrőző is volt. Most csak a fele mükődik cukrászdaként. Belépve szép látvány volt a csupa tükör, csupa ablak helyiség. Sokféle fagylalt és finom sütemények, torták sorakoztak a pultban.
Zengő Cukrászda Pécsvárad - Étel/italZengő Cukrászda Pécsvárad - Külső képZengő Cukrászda Pécsvárad - Belső