István Király Szálloda Pécsvárad

04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

István Király Szálloda Pécsvárad vélemények

2022. május 7.gyerekekkel járt itt
Elsősorban a kedvező ár miatt választottuk ezt a szállást, a másik fő szempont pedig az élmény volt, hogy egy valódi várban lakhatunk. Az évezredes (! ! ) történelmi múlttal rendelkező Pécsvárad valójában nem egy végvár funkciót töltött be, hanem egy erődített szerzetesei monostor volt, amelyet Szent István király még 998-ban alapított, és hazánk 2.
István Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - Egyéb
Kiváló 2020. július 18.a párjával járt itt
Feleségemmel 2020 július 13-17 között töltöttünk el pár napot a pécsváradi István Király Szállodában. Sok hozzászólóval ellentétben csak jót mondhatok el a helyről! Kezdem azzal, hogy nagyon szép helyen található a szálloda, már az első nap nagyot sétáltunk a szép tájban gyönyörködve.
Kiváló 2019. június 8.a párjával járt itt
Nagy örömmel foglaltunk szobát ebben a gyönyörű várban. Nem is csalódtunk, mert a környék csodaszép. Sajnos kissé kellemetlen volt az éttermeken keresztül megközelíteni a szobákat. Napközben nagyon zajos a rengeteg várlátogató csoporttól. Csodálatos a vár felszentelt kápolnája, mely a mai napig használatban van. A hotel lakóinak a várhoz tartozó ispotály is ingyenesen használható.
István Király Szálloda Pécsvárad - KörnyékIstván Király Szálloda Pécsvárad - SzobákIstván Király Szálloda Pécsvárad - Külső képIstván Király Szálloda Pécsvárad - KörnyékIstván Király Szálloda Pécsvárad - KörnyékIstván Király Szálloda Pécsvárad - BelsőIstván Király Szálloda Pécsvárad - BelsőIstván Király Szálloda Pécsvárad - Belső
Átlagos 2019. május 23.a párjával járt itt
A Szálloda személyzete kedves,segítőkész.A környezet csendes,nyugodt,rendezett!Az egyszerű,kis étteremben felszolgált étel,finom volt.Negatívum,hogy a szobából csak az éttermen keresztül tudtunk csak közlekedni.A recepció a konyha és az étterem közé szorult!A parkolási hely nem zárt helyen van.
Átlagos 2018. augusztus 9.családjával járt itt
Kíváncsian vártuk, milyen is lesz egy várban lakni. A recepciót alig találtuk meg,egy helyen van az étterem pultjával,ahol a hűtőszekrényektől olyan meleg volt,hogy rögtön levert a víz minket. A szoba pókhálós,hatalmas molylepkékkel, a két ablak között maroknyi döglött bogár. Ágynemű,törölközők tiszták.
2018. július 1.a párjával járt itt
A várhoz érkezve az első kellemetlenség, hogy a kevés parkolóhely felét járólap rakatok és munkagépek foglalták el. Bepakolás idejére sem állhattunk közelebb. Messzebb egy kis út szélén fűre húzódva tudtunk megállni, onnan cipekedtünk be, ami azért is kellemetlen volt, mert a szobákat csak az éttermeken, vagy a "játszóházon" keresztül lehetett megközelíteni.
István Király Szálloda Pécsvárad - Külső képIstván Király Szálloda Pécsvárad - BelsőIstván Király Szálloda Pécsvárad - BelsőIstván Király Szálloda Pécsvárad - KörnyékIstván Király Szálloda Pécsvárad - Külső képIstván Király Szálloda Pécsvárad - SzobákIstván Király Szálloda Pécsvárad - EgyébIstván Király Szálloda Pécsvárad - Környék
Kiváló 2017. november 20.a párjával járt itt
A két csillagosnak hirdetett István Király Szállodában tökéletesen éreztük magunkat a párommal. Gyönyörű környezet, romantikus középkori hangulat a várban épült szállodában. Csendesség, egyszerűség jellemzi a helyet, a szoba apró volt, de praktikusan berendezve. Az étterem, mint ha egy kisvendéglőben lennénk, egyszerű, barátságos, jó ételek.
István Király Szálloda Pécsvárad - KörnyékIstván Király Szálloda Pécsvárad - Külső képIstván Király Szálloda Pécsvárad - Belső
Gyenge 2016. augusztus 20.családjával járt itt
Nos az első meglepetés, hogy a recepció a konyha és az étterem bejárata között van, a reggeli és esti időpontokban a felszolgálókat kerülgetem vagy ők minket! :) Az ott töltött 5 nap alatt nem voltak képesek szappant kihelyezni, cserébe adtak kis üveg tusfürdőt, ami nagyon nehezen adja ki a tartalmát, igaz ebből többet, de használhatatlan!
István Király Szálloda Pécsvárad - Külső képIstván Király Szálloda Pécsvárad - Medence/kert