Potyka Vendéglő Pellérd

Potyka Vendéglő Pellérd
Potyka Vendéglő PellérdPotyka Vendéglő Pellérd
Potyka Vendéglő PellérdPotyka Vendéglő Pellérd

Potyka Vendéglő Pellérd bemutatkozása

A Potyka vendéglő és vendégház Pellérden, Pécstől mindössze 10 km-re, a harkányi út mentén található. Magyaros ízvilágú konyhánk specialitásai a halból készült ételek, de étlapunkon minden kedves vendégünk talál ízlésének megfelelőt. Éttermünk kínálata mellett vendégházunk kétágyas, fürdőszobával és légkondicionálóval ellátott szobái várják a falusi turizmus szerelmeseit.

Hotel Laterum Pécs - Napi ár félpanzióval
04.02-06.30.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Potyka Vendéglő Pellérd vélemények

Kiváló 2022. július 20.családjával járt itt
Már nem első ízben, de nem is utoljára jártunk a vendéglőben. Most is mint minden alkalommal udvariasan fogadtak bennünket. Jó idő lévén a kerthelyiségben foglaltunk helyet. Hideg italainkat megkapva nem sokat kellett várni a kiválasztott ételekre sem. Nehéz választani is, mert minden kifogástalanul finom.
Potyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - EgyébPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/italPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/italPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/italPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/italPotyka Vendéglő Pellérd - Külső képPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/italPotyka Vendéglő Pellérd - Étel/ital
Kiváló 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Nekünk nagyon tetszett! A fogások ízletesek voltak, a kiszolgálás jó volt. A parkolás kicsit nehézkes hétvégén, de megoldható! Ha betérsz az étterembe, étkezés után sétálj a parkban. Csodaszép!
Kiváló 2020. július 10.családjával járt itt
Évente 1-2 alkalommal meglátogatjuk a vendéglőt, ha Budapestről Baranyába megyünk. Így történt ez a héten szerdán is. Udvarias és kedves fogadtatás, mint mindig. Első ízben ültünk ki a hűs teraszra. A kihagyhatatlan halételek valamelyike mindig az asztalra kerül. Igaz ezt általában csak én eszem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Már több ízben jártunk az étteremben, rendezvényeken is, legutóbb a teraszon egy nagyon forró nyári napon ebédeltünk itt finomakat! Kedves fogadtatás, udvarias kiszolgálás, tiszta hely és finom ételek - ez mind a Potyka. Bőséges adagok, szinte forró ételek kerültek most is elénk nagyon rövid várakozás után.
Kiváló 2016. november 2.családjával járt itt
Már több ízben jártunk az étteremben, sőt rendezvényeken is. Ezért, ha arra járunk sosem kerüljük el, főleg, ha már kopog a szemünk az éhségtől. Kedves fogadtatás, udvarias kiszolgálás és finom ételek amik jellemzik a helyet. Általában frissen sülteket választunk, mint most is.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, gyors és kedves kiszolgálás. A család minden tagja talált megfelelőt. A pincér türelmes és kedves volt a gyerekekhez is.A 6 éves lányunk nagyon örűlt , hogy külön ő is kapott étlapot, és figyelmesek voltak vele is.
Kiváló 2013. december 31.gyerekekkel járt itt
Pellérdi nyaralásunk során tértünk be egy vacsorára, két gyermekünkkel. Mindenképpen szerettük volna megkóstolni a halételeket. Négyen háromféle halat kóstoltunk,és mindhárom rendkívül ízletes, ízlésesen tálalt, bőséges étel volt. A kerthelyiség is,ahol étkeztünk,kedves, kulturált. A kiszolgálás gyors,és barátságos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 10.gyerekekkel járt itt
Mi 6 este vacsoráztunk, ebbe a hangulatos vendéglőben.A házigazda minden nap kívánságunknak eleget tett.Étlapon kívüli ételeket is szívesen elkészítettek. A fogadtatás és a kiszolgálás is nagyon családias volt..Ez az a hely ahova szívesen visszatérnék még!!!Üdvözlettel Juhász Zoltán Miskolc
Potyka Vendéglő Pellérd a térképen
7831 PellérdDózsa György utca 25.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi