Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására vélemények

Kiváló 2021. május 29.a párjával járt itt
Hétvégi kirándulás. . . Ebéd helyszíne célzottan kiválasztva. . . Dicsért étterem re voltunk kíváncsiak- ismerősök által - , nem csalódtunk mi sem. . Minden kiváló volt. . Délben érkeztük, akkor még senki sem volt. Aztán kezdtek l jönni a vendégek. . Választásunk : májgaluska leves- bőségesen májjal. .
2060
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2060 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 25.a párjával járt itt
Igaz, hogy ez étterem, de most csak rövid időre tértünk be, amíg a buszt vártuk. Szép a belső berendezése, kedves és udvarias a személyzet. Észrevettük a süteményes hűtőt és elcsábultunk. Hárman három félét választottunk és nagyon meg voltunk elégedve a frissességgel és az ízvilággal is.
2070
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42549 feltöltött kép
Átlagos 2020. július 31.a párjával járt itt
Nevezzük inkább visszafogott élménynek. Éhesek voltunk, erre jártunk, ezt találtuk. Már Putnok óta tekergettem a nyakam, hogy hol egy étterem. Végül ezt dobta a gép. Udvaron lehet parkolni, bent egy szál vendég sem volt, csak mi, inkább a hűvösebbnek tűnő belső teret választottuk. Feleségem kért egy szénsavmentes ásványvizet, Csak nagyüveg van és az is langyos.
Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására - BelsőArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - BelsőArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - BelsőArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - BelsőArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/ital
2017. július 23.családjával járt itt
Nagyon finomak és bőségesek voltak az ételek.
A kiszolgálás is rendben volt.
Tiszta rendes kultúrált hely.
Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/italArany Kakas Fogadó étterme Pétervására - Étel/ital
Gyenge 2016. május 25.gyerekekkel járt itt
Hétvégén Bükkszéken kirándultunk. Mivel Bükkszéken egyetlen egy éttermet nem találtunk nyitva,Pétervásárán ajánlották ezt az éttermet. Szinte senki nem volt az étteremben ebédidőben. Egy unott arcú szőke hölgy állt a pultban, egy kicsit molett mosolygós pincérhölgy fogadott minket.
Kiváló 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Másodszor voltunk az étteremben. Most sem csalódtunk! Tavaly hazafelé véletlen akadtunk a helyre, az idén azonban célirányosan mentünk ebédelni! Izletes volt minden, gyors és figyelmes volt a kiszolgálás. A hely most is megragadott. Tisztasága, kellemes berendezése. A teljes összhang! Megyeszékhelyünkről sajnos ez nem mondható el!
További sok sikert az üzemeltetőnek! !
2014. november 22.barátokkal járt itt
A héten csütörtökön jártunk Pétervásárán, s az Aranykakas Fogadó éttermében ebédeltünk. A májgaluskaleves kellően forró volt és ízes. Második fogásként magokban pirított jércemellet ettünk sajtos tejfölös brokkolival. Ez is nagyon finom volt, nekem különösen a sajtos tejfölös brokkoli ízlett, de a magok is nagyon jól passzoltak a sült jércemellhez.
Arany Kakas Fogadó étterme Pétervására a térképen
3250 PétervásáraSzent Márton út 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar