Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt

2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt vélemények

2019. március 25.a párjával járt itt
Nagyon szép kert és gyönyörű házikó. A felszereltség teljesen alkalmas a kényelmes pihenésre. Érdemes késő tavasszal vagy nyáron megszállni itt, mikor a parkosított udvar illetve az erdő is teljes pompájában látható. Van két kedves háziállat, egy cica és egy kutya. Illetve a házigazdák is nagyon vendégszeretőek.
Kiváló 2018. május 3.a párjával járt itt
Sok jót olvastam erről az apartmanról és ezt most meg is tapasztaltuk. Házassági évfordulót ünnepeltünk itt a közelmúltban. Szeretünk túrázni és sokat lenni kettesben. Ez itt adott. Ez az apartman egy kis gyöngyszem. A turista útvonalak a közelben futnak, így nagyon jól ki lehet kapcsolódni.
Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - KörnyékEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Külső kép
Kiváló 2018. március 29.a párjával járt itt
Az Eden Rose Apartman Pilisszentkereszten található. A házigazdák szorgalmas, minden apró részletre odafigyelő munkáját dicséri. Az apartman egy nyugodt, csendes helyen, az erdő mellett fekszik. Világos, minden kényelemmel felszerelt. Konyhában az felszereléseken kívül használatra megtalálható a kávé, tea és kakaó is.
Kiváló 2015. november 10.a párjával járt itt
Az Eden Rose Apartman maga a nyugalom. Az épület teljesen önálló, az erdő, a hegyek határán, távol mindentől, közel a Mindenhez. A "Minden" jelen esetben ugyanúgy jelenti a fizikai közelséget úthoz, bolthoz, hegyhez és völgyhöz, mint a természet, a csend megérintését.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. április 24.a párjával járt itt
A barátnőmmel a Pilisben töltöttünk egy hosszú hétvégét; ekkor találtam meg az Eden Rose Apartmant. A szállás már a honlapja alapján is nagyon szépnek tűnt, de élőben még sokkal szebb! Az ágyon 1-1 pici marcipán szív fogadott, az apartmanban mindenhol friss virágok voltak, még a fürdőben is!
Eden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Szórakozás/SportEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - BelsőEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Külső képEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Medence/kertEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Külső képEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - EgyébEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - SzobákEden Rose Apartman Pilisszentkereszt - Szobák