Stube Étterem Pilisvörösvár

Klebelsberg Kastély Budapest

Stube Étterem Pilisvörösvár vélemények

1947
Kiváló 2024. január 21.barátokkal járt itt
Ez egy remek hely! Éppen sikerült asztalt foglalnunk. Örömmel jöttünk megízlelni a sváb konyhát. Az épület kívülről is díszített, belépve kellemes. A fűtött üvegházban volt a helyünk. A pincér hamar jött, felvette a rendelést és ahogy elment már jött is vissza az italainkkal. A levesek is megérkeztek néhány percen belül.
Stube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Egyéb
Kiváló 2022. december 21.a párjával járt itt
Minden nagyon szép, minden nagyon jó volt az étteremben tegnap este, mindennel nagyon meg vagyok elégedve! A felszolgáló személyzet előzékeny, kedves és gyors volt. Rendkívül hangulatos az étterem. Az ételek zseniálisak. Nagyon jó, hogy van az étteremhez külön megközelíthető parkoló, és az ételek mellett az italok is kiválóak voltak.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 10.barátokkal járt itt
A Stube családias, szeretnivaló, egyedi hangulatú vendéglátóegység Pilisvörösváron. A bejárattól jobbra fából ácsolt polcokon megannyi kézműves terméket kínálnak elvitelre a fűszeres ecetektől, olajoktól a lekvárokon keresztül a csokis kuglófig. Fagerendák díszítik a fapadlós éttermet.
Kiváló 2022. április 6.a párjával járt itt
Ma voltunk harmadjára,és megérte Mátyásföldről kocsikázni egy órát,a nagyszerű ételekért,és a kíváló felszolgálásért. Mindenkinek csak ajánlani tudom,ha jó étterembe akar menni. Mike Imre. 2022 04.06.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. december 22.a párjával járt itt
Egy kedves Vendéglatos hölgy ajanlotta nekunk ezt a helyet mivel a közelbe jartunk kirandulni ,jol jött a segitsége,mivel erre felé nem vagyunk ismerősek hova érdemes beülni egy jot ebedelni. Keddi napon érkeztünk ,már haza felé tartottunk volna. Szerencsére parkolás megoldott az étterem mögött ,bar hétvegen szerintem az is kevés lehet,Közel a 10 es ut nagy atmenö forgalom is van.
Stube Étterem Pilisvörösvár - Egyéb
Kiváló 2021. október 25., csoporttal járt itt
Ajánlom a helyet, ha ár-értéket tekintve egy jót akar enni az ember, ami a kemencében sült pizzákat illeti.
Kiváló 2020. november 29.barátokkal járt itt
Két barátnő által évekkel ezelőtt alapított házias étterem, amelyre első körben azt gondoltam, hogy egy tradicionális sváb kisvendéglőről van szó, ami annyiban igaz is, hogy vannak valóban sváb és bajor ételek, de az étlap nem merül ki ennyiben, jó pár magyaros ételt is kínálnak. De a házias hangulat, vidéki, tradicionális ízek vonala valóban erős.
Stube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - BelsőStube Étterem Pilisvörösvár - MosdóStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - Étel/italStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - EgyébStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Étlap/itallapStube Étterem Pilisvörösvár - Külső képStube Étterem Pilisvörösvár - Egyéb
Kiváló 2019. október 11.barátokkal járt itt
Kihagyhatatlan! Évek óta járunk ide, és még sosem csalódtunk! Isteni ételek,mindig van idény jellegű kínálat is! Az egyetlen étel, amit csak előre rendelés után készítenek el az a csülök, de ez érthető, hiszen hosszabb elkészítést igényel. A kiszolgálás kedves, figyelmes, gyors! Érdemes asztalt foglalni, mert szinte mindig teltház van!
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Valtozatos ízek, fenomenalis burger es szendvics kinalat es nagyon finom lasagne .Ajánlom mindenkinek
Kiváló 2019. szeptember 15.családjával járt itt
Mi az értékelések alapján választottuk ki a Stube éttermet. Nagyon finom ételek és italok, mindenen a minőség érződik. Érdemes kipróbálni a kemencés ételeket és a street food ajánlatokat is. A teraszon jó időben nagyon kellemes üldögélni. Ezért a minőségért megéri messzebbről is meglátogatni őket. . .