Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz ★★★

Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz
Teleki-Wattay Kastélyszálló PomázTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz
Teleki-Wattay Kastélyszálló PomázTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz

Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz bemutatkozása

A földszintes, árkádos, manzárdtetős kastélyépület jelenlegi formáját az 1927-es átalakítás után érte el. Az első világháborút követően a család az épületet hadiárvaház céljára ajánlotta fel, később gyermekvédelmi intézmény működött benne. Ma 15 szobájával és 2 hektáros parkjával egy bájos, modern szállodaként fogadja a vendégeket.

Hotel Karin Budapest - Napi árak reggelis ellátással
2025.07.17-ig
Hotel Karin Budapest

Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz vélemények

Kiváló 2019. január 30.a párjával járt itt
Pilisi körutazásunk után töltöttünk 2 éjszakát e nem régen felújított kastélyban, melynek elhelyezkedése igazán jó, a Pilis és Szentendre között, mindkettőhöz közel van. A konyhája, illetve az ételek nagyszerűek, igazi kastélyszállóhoz illőek. A személyzet segítőkész, viszont nem örültem a péntek reggeli 7.
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Csak a legjobb véleményünkről számolhatunk be. A csodás környezetben, szépséges parkban található impozáns kastély kívül belül igen megnyerte a tetszésünket. A kedves fogadtatás, az előzékeny kiszolgálás, az aranyos felszolgálók és a választékos, finom étkek, mind-mind csak fokozta megelégedésünket.
Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - Külső képTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - Külső képTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 30.a párjával járt itt
Szeretjük a hangulatos kastélyokat, véletlenül találtunk rá, de nem bántuk meg! Érződik, hogy most indul el a fejlesztés és szurkolunk !!! A konyája, étterme és az idősebb felszolgáló szakértelme, kedvessége a topon van, lenyűgöző!!!!! Az ételek bármely nívós hellyel felveszik a versenyt!!!!!
Gratulálunk, visszajövünk
Teleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - VendéglátásTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - BelsőTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - Medence/kertTeleki-Wattay Kastélyszálló Pomáz - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 11.barátokkal járt itt
A kastély és a körülötte lévő park rendezett a teraszról nemcsak a csodaszép kilátásban gyönyörködhetsz, hanem a vásott lurkóidat is figyelemmel kísérheted a játszótéren, miközben az éppen megfelelő hőmérsékletű italodat kortyolod. Az ételek a konyhaművészet remekei! Hatan voltunk, hat pincér hozta ki az ételeket. . . Kiemelt figyelmet kapsz!