3,9

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Ilonka Eszpresszó Pörböly vélemények

2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
A minap a fővárosban járva úgy határoztunk, hogy Szekszárd felé vesszük utunkat, majd azután kanyarodunk haza, Aradra. Baján szándékoztunk enni egy halászlevet, de útitársam, aki addigra megivott több pohár bort a Tüske pincénél, valamint több sört még Budapesten, úgy vélte, hogy egy kávé sem ártana, így aztán bementünk az első kocsmába Szekszárd és Baja között, mely történetesen Pörbölyön volt.
Ilonka Eszpresszó Pörböly - BelsőIlonka Eszpresszó Pörböly - Külső képIlonka Eszpresszó Pörböly - EgyébIlonka Eszpresszó Pörböly - Belső