Aranyosidomb Udvarház Poroszló

Aranyosidomb Udvarház Poroszló
Aranyosidomb Udvarház PoroszlóAranyosidomb Udvarház Poroszló
Aranyosidomb Udvarház PoroszlóAranyosidomb Udvarház Poroszló

Aranyosidomb Udvarház Poroszló bemutatkozása

"Tanyánktól az asztalig! "- Mi tudjuk miből főzünk!
Családias étterem a Tisza-tó partján, zöld övezetben, család- és állatbarát.
Gazdaságunkból beszállított alapanyagokból készítjük ételeinket: birka, bárány, magyar szürkemarha, mangalica, tejtermékek. . .

Fűzfa Hotel és Pihenőpark Poroszló - Legjobb ár reggelivel
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Aranyosidomb Udvarház Poroszló vélemények

Kiváló 2023. május 20.barátokkal járt itt
Szuper kis étterem, gyors, nagyon kedves kiszolgálás, külön dicséret illeti a szakácsot, finom és szépen tálalt ételek. Nagyon tiszta és barátságos hely. Köszönjük szépen
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 26.a párjával járt itt
Egy egész napos kirándulás után tértünk be ide. A pincér rendkívül kedves és figyelmes volt, még azt is megsúgta, hogy egy bizonyos ételt aznap inkább ne kérjek, mert a hús amit kaptak, nem képviseli azt a minőséget, amit szeretnének. Ezek után tudtam, hogy jó kezekben vagyunk. Végül harcsapaprikást kértünk túrós csuszával és ropogós csülköt.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló - BelsőAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Szállásadónk javaslatára néztünk be a Tiszató sétáról hazafelé (bringával a körről 5 perc kitérő). Sajna a terasz közvetlen a főút mellett van, ami kicsit levon az élvezetből, de elviselhető a zaj és legalább egy tágas, szellős helyen van az ember. Kicsit magasabb az árfekvés, de az ételek kifogástalanok voltak, bőséges, finom és kimondottan látványos!
2019. október 15.családjával járt itt
Az Öko centrum volt az elsődleges cél, ehhez kerestünk közeli vendéglőt. Jó a ajánlásokat találtunk róla illetve az étlapot megnézve találtunk kedvünkre való fogásokat. Szerencsénkre szinte elsőként érkeztünk, így a kiszolgálás tempójával nem volt semmi gond. Nagyon kedvesek volta, hoztak vendégváró falatkát a várakozás idejére.
Átlagos 2019. június 30.gyerekekkel járt itt
hazafelé nyaralásból a Tisza tó partján akartunk ebédelni, választásunk erre a vendéglőre esett. 4 felnőtt és egy gyerek összetételben érkeztünk. Egy leves és 4 második fogás, víz sör volt a kérés. Csak az italokra 20 percet vártunk, a leves ezután még 20 perc volt, főfogást a leveses befejezés után ismét sokkal.
2018. október 25.barátokkal járt itt
Thai származású feleségemmel, és ugyancsak thai barátnőivel voltunk itt, miután Sarudra költöztünk Budapestről. Kissé féltem, hogy a thai-oknak nem fogunk finom fogásokat találni, de - hál' Istennek - jó nagyot tévedtem. Ők mindenféle halat tartalmazó tálat ettek, két pofára zabálták, "aroj mák mák", azaz "nagyon finom", mondogatták igen sűrűn, miközben lenyomtak 2 liter frissen készült limonádét hozzá.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
Ha a Tisza-tónál időzünk, akár pár órát, akár pár napot, mi csak itt ebédelünk! Mert hangulatos a hely, és mert nagyszerűen főznek, és olyan ételeket kínálnak, amelyek többsége saját kreáció, nem az unalomig ismert éttermi menü. Most négy napot voltunk ott, és mindig náluk ebédeltünk finomakat!
Kiváló 2017. október 27.a párjával járt itt
Októberben volt szerencsénk kipróbálni a párommal az éttermet. Az étterem Poroszló főutcáján van. Hangulatos, nem az a szokványos éttermi hangulata van, inkább családias. A belső részben az asztalok számomra kicsit zsúfoltan vannak, de mivel egyedül voltunk így nem okozott gondot. A tisztaság példás, szépen vasalt terítők, bizalommal ültünk le az asztalhoz.
2017. október 1.a párjával járt itt
Tisza tavi túránkon -Öko centrum után - enni is kellene valamit,ezért megkérdezzük az ittjartam. hu olvasóit,pontosabban iróit,a helyi éttermekről. A vélemények alapján a bronzérmest választjuk. A Fő utcán lehet parkolni,később derűl ki,hogy az udvaron is. A leégett Öreg Pákász vendéglővel szemben van az Udvarház.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló - Külső képAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/italAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/italAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/italAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étel/italAranyosidomb Udvarház Poroszló - BelsőAranyosidomb Udvarház Poroszló - Külső képAranyosidomb Udvarház Poroszló - Külső képAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étlap/itallapAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étlap/itallapAranyosidomb Udvarház Poroszló - Étlap/itallapAranyosidomb Udvarház Poroszló - BelsőAranyosidomb Udvarház Poroszló - Külső képAranyosidomb Udvarház Poroszló - Külső képAranyosidomb Udvarház Poroszló - Belső
Kiváló 2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Különleges házias ételek. Én sült csirkemellet választottam, ami saját gazdaságukból származik. Kiderült, hogy a húsok és zöldségek is saját gazdaságból vannak. A sajtot is maguk készítik. Igazi tanyasi ételek, és nagyon ízletesek. Ha megint arra járunk, biztos hogy betérünk. Ajánlom Mindenkinek, aki szereti a hazai ízeket.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló a térképen
3388 PoroszlóFő út 24.
06 30 6360491
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva