Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 13.barátokkal járt itt
Egy nagyon kellemes, jó hangulatú helyre jöttünk Tisza-tavi körtúra teljesítése közben. Az árak nagyon korrektek, a harcsapaprikás túrós csuszával, egy capuccino, üdítő alig volt több, mint 2000 Ft. A tisztasággal még a mosdóban sem volt gond. A felszolgálóba szorulhatott volna több mosolylepke is, de akkor ez minket nem érdekelt. Ide még eljövünk máskor is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.barátokkal járt itt
Ide is egy közös baráti bringatúra alkalmával mentünk.
Mint utólag kiderült nagyon jó ötlet volt!
Nagy adagokat adnak, kedvező áron, a rendelésünket egy durcás "mikorjármárleamunkaidőm" arcú hölgy vette fel, de ez a mi jókedvünket nem lohasztotta le. :)
Maga az étterem egyszerű, kinn is lehet enni, mi kihasználtuk a jó időt és jó levegőt.
Nagy a parkolója, nem kell attól félni, hogy nem lesz parkolóhely!
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet, kellemes környezetben, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A rendelt tál (2 fős) bőséges és ízletes volt, a maradékot pedig készségesen elcsomagolták. Az étlap sokszínű kínálatából mindenki megtalálhatja kedvéhez-hangulatához illő ételt, italt, desszertet. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Poroszlói nyaralásunkkor,szállásadónk ajánlotta az éttermet. Nagyon meg voltunk vele elégedve. A kiszolgálás kedves és gyors. A pincérek mindig kedvesek,segitőkészek. Az ételek és a desszertek is nagyon izletesek. . . . Az újházi tyúkhúsleves,a babgulyás. . . sorolhatnám :) A Gundel palacsinta pedig valami fennséges! Az ár szerintem rendben van. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. június 4.családjával járt itt
Kékestetői látogatást illetően hazafelé immár második alkalommal éhesen tértünk be a Kormorán Étterembe, ahol telt ház fogadott, de így is megérte a rövid várakozás. A rendelést követően 15 percen belül felszolgálták a hatalmas mennyiségű Kormorán tálat, amit 3 személyre kértünk, de 5 embernek is bőven elég lett volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. május 17.a párjával járt itt
Poroszlói étteremben még soha nem ettünk, pedig számtalanszor átutaztunk a településen. Ezúttal éppen ebédidőben érkeztünk ide. Utazás előtt az interneten kerestem éttermet Poroszlón és így találtam rá a Kormoránra. Jó helyen van, nem túl bonyolult odatalálni. Ez fontos szempont volt. Nagyon sok hely van itt.
2017. május 2.a párjával járt itt
Tisza-tó környéki szállásunk közelében nem volt étkezési lehetőség, így jutottunk el Poroszlóra a Kormoránba. A leponyvázott teraszon ültünk le egy késői ebédre, ahol hőkandeláber működött az időjárásra való tekintettel. A kiszolgálás gyors volt, az ételek ár-érték aránya megfelelő.
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/ital
Kiváló 2017. március 12.családjával járt itt
Poroszlón jártunk családosan, az akvárium után ebédet terveztünk, ezt a helyet sokan dícsérték az "ittjártam. hu-n", ezért tudatosan ide jöttünk. Nem bántuk meg! Kedves, közvetlen kiszolgálást, gyors szervírozást és finom ételek kaptunk és mindezt igen kedvez áron. Meg is lepődtem, mikor a számlát megláttam.
Kiváló 2016. október 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon Kiváló éterem a maga kategóriájában ezt szakács fejjel állítom. Bőséges az étel az árak is egy egyszerű falusinak is megfizethető,csendes,hangulatos,kedvesek és a lényeg én 160 kilogrammal egy adag főétellel borzasztóan jól lakok"a cigánypecsenye olyan mint a nagykönyvben. "Már többször jártunk ott de még fogunk is.
Kiváló 2016. október 19.barátokkal járt itt
Tiszai kirándulás után tértünk be az étterembe a barátainkkal. Nagyon kiéheztünk és alig vártuk, hogy meleg ételt ehessünk. Az egyik barátunk korábban már kipróbálta a házias ízeit az étteremnek, így céltudatosan indultunk az étterem felé. Ahányan voltunk annyi félét választottunk, de egyikünk sem bánta meg.