Ladik Halászcsárda Poroszló

Hunguest Saliris Egerszalók

Ladik Halászcsárda Poroszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2017. május 24.gyerekekkel járt itt
Most voltunk nemrég, úgyhogy friss élmények vannak. Mivel kiszorultunk a nagy étteremből, ezért ez volt a második kiválasztott, az értékelések alapján. Nem bántuk meg. Én harcsa halászlevet ettem, meg egy mákosgubás palacsintát. Mindkettő EXTRA finom volt. Bátran ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2017. április 10.a párjával járt itt
Mi a párommal április elején jártunk ott miután az Tisza-tavi Ökocentrumból borzasztó éhesen jöttünk ki. Bementünk az étteremben és egy tipikus kicsit falusias retró jellegű étterem fogadott minket. A kiszolgáló lányok aranyosak voltak, az ebédet nagyon lassan kaptuk meg.
Átlagos 2016. augusztus 17. járt itt
Augusztus 15-én jártunk itt legutóbb. A színvonal az elmúlt év óta romlott. Rozé bor nincs, pedig a melegben a rozéfröccs alap lenne. A pincér kedves, a kiszolgálás gyors. Kétszemélyes haltálat kértünk, meg elvitelre két ételt. A tálon a füszeres ponty jó ízű, de nincs átsütve, az orly fogas bundája a szivacsra emlékeztet.
2016. július 29.családjával járt itt
Átutaztunk Poroszlón ,találomra választottuk az éttermet . Dél körül értünk oda voltak rajtunk kivül is , de nagyon gyorsan megkaptuk a rendelt ételt. Kedves,gyors kiszolgálás, finom ételek ( a halászlevet nem szabad kihagyni ! )Normális árak! Bár a kinti padok picit kényelmetlenek és a kerthelyiség kánikulában elbirna néhány ventillátort!
Visszajövünk , egész biztosan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 26.a párjával járt itt
Az Ökocentrumba tartottunk, reggel itt kezdtük egy kávéval. Kedvesek voltak, így jeleztük, hogy betérünk ebédre is. Elég sokan is voltak, de volt még asztal. A kiszolgálás ennek ellenére is megfelelő volt. Fácánlevest és májgaluskalevest kértünk, nagyon finom volt mindkettő.
2016. június 24.a párjával járt itt
Az étel finom és bőséges . A kiszolgálás remek,kedves,segítőkész,mosolygós hölgyek által.
Mindenkinek ajánlom,hogy látogasson el ide.
Szörnyű 2015. augusztus 10.barátokkal járt itt
A neten láttuk a pozitív értékeléseket (igaz csak 2 értékelés volt összesen). Későn értünk Poroszlóra, éhesen. betértünk hát. Már a hangulat sem volt biztató, a konyhából hangos veszekedés hallatszott. A rendelés felvételére is kb 15 percet kellett várni, holott csak két asztalnál volt vendég.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. július 27.a párjával járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve töltöttük a napot a Tisza-tó mellett,így Poroszló és az Öko centrum kihagyhatatlan volt. A negyven fokos hőség ellenére délutánra megéheztünk, és a szemben lévő Halász csárdában kerestünk ebédet és menedéket a meleg elől. A kert helységben is ehettünk volna, de az étteremben belül kicsit elviselhetőbb volt a hőmérséklet.