2,6

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tavirózsa Étterem Poroszló vélemények

Szörnyű 2023. július 3.családjával járt itt
Arrogáns, a vendégek elött személyzettel üvöltő tulajdonos. Unott,udvariatlan "felszolgálók ". Ehetetlenre sütött (szárított? ) csirkemell. A "friss " saláta fonnyadt. A malacsült húsos része ehetetlen száraz, a többi csupán sült zsír. ( malac? megfőzve, fritőzben "ropogósra" melegítve )
Párolt káposzta ízetlen, káposztalekvár jellegű pép.
Szörnyű 2020. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Katasztrófális kiszolgálás, a személyzet viszonyulás a vendégekhez kritikán aluli. Az árak átlagosak voltak csakúgy mint az ételek. Elnézést kérünk, hogy bementünk. Itt a vendégnek semmiben nincs igaza!
Ügytünt csak az a lényeg, hogy a pénzt ott hagyjuk, az hogy jól is érezzük magunkat senkit sem érdekelt. Soha többé nem megyünk ide, ha csak új tulajdonos nem lesz.
Szörnyű 2020. július 24.a párjával járt itt
A felszolgáló szakma megcsúfolása az ott dolgozók részéről, ruházat, viselkedés stb. . . a 2 személyes tál kritikán aluli volt, egy egy szelet húst adtak, a sült hal állaga krémszerű volt, amit a visszafagyasztás v. egyéb ok eredményezhette. . . .
2019. június 15.gyerekekkel járt itt
Egy pünkösdi délután!
Elő itélettekel tértem be a helyre, de kellemes csalódás ért!

Tökéletes és finom hal ételek!
Mindenkinek ajánlom a helyet!

Vissza térünk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2017. november 29.gyerekekkel járt itt
Az Poroszlói Ökocentrum közelsége miatt választottuk ki az éttermet, jól megközelíthető helyen van, szép környezetben. Egyszerű, jó hangulatú az étterem. A kikért ételek igazán jóízűek voltak, a kiszolgálás gyorsan történt, összeségében jól éreztük magunkat. Nem bántuk meg a választást, máskor is felkeressük.
Átlagos 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Szép augusztusi délután ültünk be ebédelni feleségemmel. Halászlé és süllő egészben volt a rendelés,körettel savanyúval, itallal.
Az italokat elfelejtették kihozni.
A korhely harcsában "nem tudni" eredetű halszelet volt.
A süllő csak gyanús volt.
Az uborkát vissza kellet küldeni poshadt íze volt. Mondták rendben,levonjuk a számlából.
Kérlek ne menj ide ha jót akarsz!
Szörnyű 2017. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Férjem sörpàcban sütött csülköt rendelt,a csülök sületlen iztelen râgos volt amelett hogy kb 1cm-es szörök àlltak ki a bőrős rèszéből. . . . . vissza vitettük kért màst. . . . gyermekem csak hasàbburgonyàt kért majonézzel ketchuppal a burgonya alól fél cm es csont darab bujt elő.
Tavirózsa Étterem Poroszló - Étel/ital
Szörnyű 2017. július 31.egyedül járt itt
A harcsa legtöbbször pangasius! ! ! ! A süllő Viktória-tavi süllő! ! ! De az árlapon továbbra is a több ezer forinttal drágább szürkeharcsa és magyar süllő ára van.
A halászlé agyonsózva azt jelenti: el akarják fedni a büdös fagyasztott hal szagát. A fél literes limonádé ára: 600 Ft! ! ! !
Szörnyű hely, különösen csúcsforgalomban.
Nem értem, hogyan dícsérheti bárki is. . . .
Átlagos 2017. május 2.a párjával járt itt
Szezon előtt jártunk ott, az Ökocentrumban eltöltött nap közben ebédeltünk meg a helyen, melyet a gáton sétálva láttunk meg.
Gyors kiszolgálás, egyszerű ételek, kicsit túlsütött hal, nagyon kevés (külön fizetett) köret.
Átlagos árak, ízek, tisztaság.
'Strand-étterem'ként tekintünk rá, így se nem túl pozitív, se nem túl negatív élményt nem jelentett.
Tavirózsa Étterem Poroszló - Étel/ital
2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Párommal átutazóban jártunk Poroszlón mikor megálltunk megtekinteni a Tiszta tavat. Felfigyeltünk az étterem remek elhelyezkedésére így nem is volt kérdés hogy hol fogyasztjuk el vasárnapi vacsoránkat. A kiszolgálás remek volt, a pincér udvarias és egyben humoros kiszolgálása még jobb hangulatot varázsolt.