33 éves Anyuka
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 18 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság

33 éves Anyuka adatlapja

Sziasztok!
33 éves anyuka vagyok!
Rengeteg étterembe,kávézóba járok!
Nagyon sok helyen törzsvendég vagyok!
Barátaimmal,rokonaimmal,gyermekkekkel járok mindenfele!
Mivel pincér vagyok és szakács ezért van némi fogalmam a vendégközpontúságról,
Vendég szeretetről,a minőségi kiszolgálásról,ételekészítési ismeretekkel rendelkezem,
Étel előkészítési titkoktól,stb....
Engem is szólgáltak már ki rosszul,én is ettem ehetetlen ételt,én is voltam olyan szálláshelyen
ahol irreálisan magas árat fízettem egy nem tíszta szobáért,emgem is csaptak már be,stb...
De az ember nem akarja eltontani a napját ,nyaralását azzal ha szól!
De van olyan eset amit nem lehet szó nélkül hagyni!
És ha én ritkán szólok higyjétek el hogy ott tényleg nagy probléma van!
Remélem tudok segíteni nektek ezzel a néhány bejegyzéssel,hogy megfelelő helyen,minőségi ételt egyetek,jó hangulatban!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2017.03.17
Utoljára itt2020.02.09

Kiváló 2017. július 23.barátokkal járt itt
Barátaimmal,gyermekekkel jártunk ebben az étteremben nyári fő szezonban. Barátaink ajánlották a helyet,ők vittek minket oda. Siófok aranyparttól nem messze balra található egy kis útcában ez az étterem. Hatalmas terasszal,igényesen kialakított vendég térrel,gyermek játszó sarokkal és a kerthelyiségben mászokával,hintaággyal.
Kiváló 2017. június 15.barátokkal járt itt
Barátaim vittek el ebbe az étteremben. Azóta naponta járunk ide kávézni,enni. Egy negyvenes fiatalember lakik itt aki szakácsként dolgozott Pesten több évet/évtizedet. Barátságos, kedves,udvarias. Nagyon szép galériás ház,hatalmas terasszal amin egy bár található. Hihetelen látvány a szemben lévő kis sziget,a kacsák,a gyönyörű Dunapart.
Kiváló 2017. április 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem! Az egész nyarat itt töltöttem baràtaimmal,rokonaimmal,gyermekemmel,férjemmel! Nyönyörű,rendezett tíszta part,környezet. Duna melletti strand rész,de egyáltalán nem lehet észre venni. Olyan mintha ha Balatonon lennénk. Folyamatosan gerebjézik a partot,tísztitják a vízet,nyírják a fűvet.