75Marcsi

75Marcsi adatlapja

Regisztráció2014.10.14
Utoljára itt2024.03.10

Kiváló 2014. október 16.gyerekekkel járt itt
Először voltunk,de nem utoljára! Gyalog mentünk,és kissé távolról,de nem bántuk meg. . . . . sőt! Udvarias,gyors kiszolgálás,és a finom,ízletes pizzák segítettek a döntésünkben! Az árak teljesen korrektek! Mivel mi kisgyermekkel voltunk,nagyon megörültünk a mini pizzának,amit nem sok helyen kaptunk. Biztos,hogy máskor is ide fogunk menni!
Kiváló 2016. december 25.családjával járt itt
A legszuperebb szálloda,ahol jártunk! Az első perctől,az utolsóig,csak pozitív élményt kaptunk. Kedves,segítőkész személyzet,csupa derűs arc. A szobánk,kényelmes,világos,tiszta. Az ágyak kényelmesek,még a pótágy is! ! A büféreggeli,illetve a vacsora is valami fenomenális volt. Nagy választék,mennyiség,és utánpótlás/ha valami kifogyóban volt/jellemezte.
Kiváló 2015. június 11.családjával járt itt
A legszuperebb étterem Bükfürdőn! Udvarias,gyors kiszolgálásban volt részünk majd egy héten keresztül. Azt hiszem,amikor este 8 órakor,telis tele étteremben 20 perc után már eszünk,az igen csak dicséretet érdemel. Az ételek finomak,és laktató mennyiségűek voltak. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Örülünk,hogy rátaláltunk!