ádica
Országjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép

ádica adatlapja

Sokat utazom,legtöbbször a férjemmel, szeretem felfedezni a világot és élményt gyűjteni.
Vonattal-busszal megyünk mindenhova, van úgy, hogy saját szervezéssel, van úgy, hogy utazási irodákkal.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.02.09
Utoljára itt2020.07.15

Kiváló 2023. június 9.barátokkal járt itt
Tetszett a hotel recepciója, étterme, a szoba is. A legjobb az volt, hogy át tudtunk járni a fürdőbe a hosszú alagúton. Mivel rossz időnk volt az ottlétünk alatt, sokat élveztük a gyógyvizet, nem tudtunk elmenni sétálni a szép kis városba. De 1 délelőtt sütött a nap, akkor kihasználtuk a jó időt, s felfedeztük Zalakarost.
Hunguest Hotel Freya válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül minket választottak.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét lehetőségünk nyílik rá, hogy vendégeink közt köszönthessük Önöket.

Üdvözlettel:
Hunguest Hotel Freya
2023. június 13., , Hunguest Hotel Freya
Kiváló 2015. október 28.a párjával járt itt
Erzsébet kártyával jutottunk el Nyíregyháza-Sóstóra, az Erzsébet Szállodába. Mivel Magyarországon erre fele nem voltunk még, érdeklődéssel vártuk a napot, hogy induljunk, s ott legyünk. Elöljáróban csak annyi, hogy nem csalódtunk, sok szépet láttunk.
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza - Erzsébet Szálloda Nyíregyháza -
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 4.egyedül járt itt
Közel 30 éve járok a kedves Lukács fürdőmbe, s ez idő alatt sok mindent láttam itt. Láthattam az idő "vasfogát" is, ahogy pusztult a berendezés, a csempék leválását, no, de a létesítmény szépülését is láthattam. A mostani felújítása nagyon csinossá tette a fürdőt, s kiegészült sok új lehetőséggel is.
Felhasználó fényképei:
Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Szent Lukács Gyógyfürdő és Uszoda Budapest -