agi32
Országjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép

agi32 adatlapja

Párommal járjuk a világot, de inkább csak Magyarország és a környező országok hegyeit, erdőit, várait kutatjuk. Szlovákia, Szlovénia, Ausztria kedvenc uticélunk, természetesen a csodás Bakony és Pilis és sorolhatnám tájak mellett:) Természetkedvelők vagyunk, nyugalmat, csöndet keresünk bárhová megyünk, nekünk ez a kikapcsolódás.Hátizsákot fel és akár napokat is képesek vagyunk gyalogolni hegyre fel, és alá. szálláshelyeinkre inkább a kisebb vendégházas, apartmanos megoldás a jellemző, ellátás nélkül, hiszen csak aludni térünk be. Az adott város éttermét ált. helyiektől kérdezzük meg, hova érdemes betérni. Szeretjük a magyaros, házias konyhát, de kipróbáljuk az adott tájra jellemző étkeket is. Másik nagy hobbink főként télen, illetve a rossz idő beköszöntével a szaunázás, ott ahol megfelelő szaunakultúrával rendelkezik az adott fürdőhely.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.02.20
Utoljára itt2023.09.23

Kiváló 2023. június 6.barátokkal járt itt
Véletlenül találtuk meg barátnőimmel a vendéglőt, Jákon voltunk a templomban látogatni, ami épp felújítás alatt áll. Dél körül értünk oda, s a munkások indultak ebédelni, kérdezgették egymást, ki hova megy kajálni. Mindenki egyöntetűen kiabált, hogy a Spájzba :) Kíváncsiak lettünk, hisz tudjuk, ha a helyiek is oda járnak, rossz nem lehet.
Felhasználó fényképei:
Spájz Vendéglő Ják - Spájz Vendéglő Ják - Spájz Vendéglő Ják -
2023. július 18.családjával járt itt
Összességében tetszett, mégsem tudok maradéktalanul pozitív lenni. A külcsínre nagyon sokat adnak, az udvaron és beltéren is nagyon hangulatos a léggkör, a dekoráció. A felszolgálók kedvesek és igyekeznek nagyon, de valószínű, hogy nincs elég személyzet, legalábbis ez jött le nekünk.
Kiváló 2023. augusztus 9.barátokkal járt itt
Voltunk már itt, ezért bátran kerestük fel tegnap a lányokkal az éttermet. Most zajlanak a Balatonfüredi bornapok, ezért hatalmas tömegre számítottunk, de meglepően kevesen voltak az étteremben. Foglalásunk nem volt, a bejáratnál azonnal jöttek elénk és ültettek le ahová akartunk, A teraszon foglaltunk helyet, félig nyitott részen, közvetlenül a Tagore-sétány mellett, mégsem volt zavaró a kinti nyüzsgés, nagyon ötletesen különítették el a teraszt.
Felhasználó fényképei:
Borcsa Étterem Balatonfüred - Borcsa Étterem Balatonfüred - Borcsa Étterem Balatonfüred - Borcsa Étterem Balatonfüred -