Alexandra1
208100
Országjáró - 28 városban járt már2 évnyi aktív tagság

Alexandra1 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2015.10.23
Utoljára itt2022.03.23

Gyenge 2020. november 5.a párjával járt itt
Házassági évfordulóra mentünk, de csalódás volt. Sötét a hely, pedig ablak mellé kaptunk helyet. Az ablak nyitva volt, kértük, hogy csukják be, mert ránk jön a huzat, nem tetszett a pincérnek. Ez volt az első pont, amikor majdnem távoztunk. (Az asztalt nem mi választottuk, nagyjából ültetve lettünk, pedig elég sok üres asztal volt.
Kiváló 2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk Békéscsabán, a Stones étteremben álltunk meg ebédelni. Ritkán szoktam írni ilyen véleményt, de ez az étterem fantasztikus! Ízlésesen és modern bútorokkal, világítással berendezett. Minden asztalnak meg van a saját kis 'intim' szférája, nincs a másik asztal az ember szájában.
2019. május 9.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, tiszta hely, modern bútorok, gyors kiszolgálással jellemezném. Azt nem tudtuk, hogy a pizza teljes kiőrlésű lisztből készül (nem néztem utána eléggé), ami nem baj, mert mi is egyre többet eszünk egészségesebb ételeket, de borzasztóan puha volt a tészta, már-már összeállt a feltéttel, így a pizza-feeling elmaradt.