Alice Csiba
Országjáró - 31 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Alice Csiba adatlapja

Csiba Alice vagyok, van ket fiunk Roland es Mario, es negy szep unokank van, ket iker kisfiu Daniel es Marcel, Nico es Zoe! 1987-ig Györött laktunk, utana attelepültünk 1987-ben Ausztriaba közel a magyar hatarhoz, ugyanis anyosom regota itt elt Ausztriaban es közben megbetegedtek a ferjevel es mi vallaltuk az apolasukat, tehat nem menekültünk. Soha nem hagytuk volna el a hazankat, ha nem igy törtenik. Azota is minden szabadidönket ott töltjük a ferjemmel. Mario fiunk visszatelepült a csaladjaval Magyarorszagra.
Miota sok szabadidönk van, sokat utazunk Magyarorszagra. Voltunk mar sok wellness szallodaban, etteremben, mindenhol nagyon jol ereztük magunkat.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2024.03.04

Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
Az apartman nagyon szep, könnyen megközelithetö, tömegközlekedessel is, ugyanis mi azt vettük igenybe. Naggyon kedves, korrekt szemelyzet, mindenki udvarias, segitökesz. A reggeli kontinentalis volt, nagyon finom, valasztekos volt, nem maradtunk ehesen, böseges volt mindkettönk szamara. A kis minikonyha jol felszerelt, kicsi fözesre, melegitesre nagyon alkalmas.
Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el ebben a szep apartmanban! Kedves fogadtatas, delben mar elfoglalhattuk a szallast, mivel tömegközlekedessel erkeztünk es elöbb ertünk oda. Szep modern berendezesü apartman, kenyelmes fekvöhellyel, ami nekünk minndig nagyon fontos. Szep modern berendezes, a konyha jol felszerelt, kis fözeshez, melegiteshez alkalmas.
Kiváló 2024. január 18.a párjával járt itt
2023 szenteste napjan erkeztünk a hotelba. Kellemes fogadtatasba volt reszünk, szerettünk volna inkabb lent a földszinten szobat kapni, ferjem nem nagyon tud emeletre felmenni, amit nagyon kedvesen el is inteztek, igy lent a földszinten kaptunk egy gyönyörü szep tiszta apartmant, kenyelmes aggyal, gyönyörü hofeher agynemüvel, jol felszerelt konyhaval.