Almandine

Almandine adatlapja

Regisztráció2015.10.18
Utoljára itt2021.10.13

Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
Ami jó volt: a szálloda szép, nekem bejött ez a modern stílus. A szoba is tetszett. Az ételek finomak voltak, bár többet közülük túl sósnak találtunk. Ami nem: a fürdő szabadtéri medencéi egy kivételével nem működtek (ősszel voltunk), és a hotel wellness részlege sem, az utóbbi technikai ok miatt.
Kiváló 2015. október 19.a párjával járt itt
2015. januárjában voltunk itt a párommal egy faházban. A nagy hideg ellenére a faházban mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Tágas, kényelmes, hangulatos szállás. Egészen más feeling, mint egy wellness hotel szobája. Az ételek kifejezetten finomak voltak, átlag fölöttiek. A zöldborsókrémlevest és a minestronet egészen addig nem szerettem, amíg itt meg nem kóstoltam.
Gyenge 2015. október 19.a párjával járt itt
A hotelt (ami inkább panzió) nagyon nehezen lehetett megtalálni, a GPS sem ismerte, kérdezősködni kellett a helyiektől. A szoba sajnos nagyon kicsi és kényelmetlen volt, ami elrontotta számunkra az egész élményt. A szobában egy dupla ágy is épp csak elfért volna, de valamiért beerőltettek egy harmadikat is (nem miattunk, hiszen mi csak 2-en voltunk).