Aminda
1 helyen Gasztrokirály
63190372802
Országjáró - 127 városban járt márFelfedező - 104 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2802 feltöltött kép

Aminda adatlapja

Szeretek utazni, étteremben enni (persze főzni is, de ez nem tartozik a témához), és nagyon jó dolog, hogy vannak ilyen oldalak, ahol meg lehet osztani a véleményünket. Megpróbálok objektív lenni, habár nehéz néha - befolyásoló lehet a társaság, akivel megosztjuk ezeket az órákat vagy napokat, számít az időjárás, és a saját hangulatunk is.
Imádom a spontaneitást - és beülni egy olyan étterembe, kocsmába, ami éppen a hangulomnak felel meg, vagy megtetszett. Egy szállás választásánál azért érdemes jobban odafigyelni. És egy hosszabb pihenésnél, vagy ha nagyobb (fontos) társasággal választunk éttermet, akkor feltétlenül vegyünk figyelembe néhány hozzáértő, objektív véleményt.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.05.08
Utoljára itt2024.02.21

Kiváló 2023. április 15.a párjával járt itt
Minden alkalommal egy élmény volt a vacsora és a reggeli is. Csodás ízek, változatosság, leleményesség jellemzi a konyhájukat. Saláták, előételek, a vacsora befejezéséhez sajt, mindig friss gyümölcs alma, szőlő, eper, banán volt a választék, és a gyümölcssalátában még ananász is.
Felhasználó fényképei:
Colosseum Hotel étterme Mórahalom - Colosseum Hotel étterme Mórahalom - Colosseum Hotel étterme Mórahalom - Colosseum Hotel étterme Mórahalom - Colosseum Hotel étterme Mórahalom -
Kiváló 2023. április 21.barátokkal járt itt
A szállodát már ismertem, ezért választottam barátaimmal az éttermet. Jóval elmúlt ebédidő, vacsorához még korán volt, de szívesen láttak minket. A fiatal felszolgálónő természetes kedvességgel fogadott minket. A csendes, alig észrevehető kis Bakony-menti faluban környezethez illő, szép épületben van a szálloda és étterme.
Felhasználó fényképei:
Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte - Hasik Étterem Döbrönte -
Kiváló 2023. április 24.barátokkal járt itt
Habár csak egy frissítőre - kávé és limonádé tértünk be, nem bírom megállni, hogy ne vessek egy pillantást az étlapra is, amit nagyon vonzónak találtam. Különösen, amikor a szomszéd asztalhoz kis piros zománcos lábaskában hozták az illatos levest Finom volt a kávé is, amit egy kortynyi víz kísért, a gyümölcsös jeges bodzás limonádé is.
Felhasználó fényképei:
Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma - Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma - Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma - Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma - Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma - Izsóp Étterem & Bisztró Pannonhalma -