Andibaba76
Országjáró - 19 városban járt már

Andibaba76 adatlapja

Általában férjemmel utazom
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Házias ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2014.02.13
Utoljára itt2024.01.10

Kiváló 2024. január 9.a párjával járt itt
Nem sok 5*os hotel van Magyarországon,de ez a hely valóban megérdemelten viseli a csillagjait. Közvetlen,barátságos személyzet,kiemelném a felszolgálókat. A wellness sosem volt tele,van 2 jacuzzi,mindig csak 2-en voltunk benne. A szoba nagy ,erkélyes. A bekészített kapszulás kávé nincs ingyen/ ez kicsit negativum/ és a klima is csak másnapra jött helyre,addig szinte csak hideget fújt.
Felhasználó fényképei:
Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen - Hotel Divinus Debrecen -
Kiváló 2014. szeptember 27.a párjával járt itt
Kicsit eldugott helyen van,de annál hangulatosabb,családias környezet. A padokon meleg suba,mellette kandalló. Helyi specialitású szörpök,lekvárok kirakata a polcon. A bodzaszörp,meglepő,de piros, kicsit ízetlen volt. Sok volt benne a higitás,viszont a 2 személyes táljuk bő és finom,a 100 kg-s férjemmel ketten nem bírtunk vele.
Felhasználó fényképei:
Privát Fogadó Étterem Bükkszentkereszt -
Kiváló 2018. március 25.a párjával járt itt
Március közepén Pestet útba ejtve döntöttünk úgy,hogy beváltjuk az oldalatokon nyert :) utalványt. Nem csalódtunk. Parkolni egy picit nehéz volt,de az udvaron találtunk helyet. Már megérkezésünkkor felfigyeltünk egymásra egy motoros úrral,aki nem értette,miért nem a parkoló felől megyünk be az étterembe,de később számunkra kiderült,vsz ő volt a tulaj,mert végeztünkkor is nagyon figyelmes volt,felállt,odajött,kezet fogott.