Anetta

Anetta adatlapja

Regisztráció2014.08.28
Utoljára itt2019.07.19

2017. szeptember 27.a párjával járt itt
Kedves Emese és Viktor! Nagyon köszönjük ezt a 3 napot, csodás volt! Isteni finom reggeli, ami nem ép a diétámnak volt megfelelő, de nem lehetett nem mindent megenni. :) Tökéletes kiszolgálás. Kényelmes szépen berendezett szoba, a konyhát nem használtuk, mivel az általatok megvett csomagban, a Gazsi pincészetben egy nagyon kellemes estét töltöttünk el, finom szarvaspörkölttel, és ízletes borokkal.
Átlagos 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Szülinapomon voltunk ebben az étteremben. Az ételek finomak voltak, tisztaság van, a kiszolgálás is megfelelő volt. DE semmi plusz nincs benne. Egyhangú nekem egy kicsit az étterem, rideg. Hiába a fa dekoráció, mégis valami hiányzik. A felszolgáló szimplán kiszolgált, 1 plusz szót se szólva. Nem volt rossz, de nem megyünk szerintem még se oda többet.
Kiváló 2019. július 19.családjával járt itt
Az Aphrodite Hotelt csak ajánlani tudom. Többször jártunk már Náluk. A 4 csillagos minősítésnek teljesen megfelel. Tisztaság, ételek, kiszolgálás tökéletes. Készségesen segítenek mindenben. Nyár lévén a jégakkukat szó nélkül eltették nekünk éjszakára a mélyhűtőbe. Házassági évfordulónkra mentünk most, és meglepetés is várt minket.
Felhasználó fényképei:
Hotel Aphrodite Zalakaros - Hotel Aphrodite Zalakaros -