Angéla

Angéla adatlapja

Regisztráció2013.08.22
Utoljára itt2016.09.22

Kiváló 2014. március 12.a párjával járt itt
Tényleg az egyik legjobb étterem Kaposváron, többször voltunk már itt a párommal, és ha tehetjük ezután is visszatérünk. A mexikói hangulat is megvan, annyi hibája van, hogy szűkös a hely. Ha sokan vannak az étteremben, akkor itt nem lehet "romantikázni", de még csak egy jót beszélgetni se a jó ételek mellett, mert jó ételek vannak:)) A szomszédok hallják egymást, és ez számomra zavaró.
Kiváló 2013. szeptember 16.családjával járt itt
A legízletesebb ételeket Egerben, mi ebben az étteremben ettük a Dobó tér sarkán. A személyzet általánosságban kedves volt (bár máshol is ezt tapasztaltuk Egerben), de ami kimondottan tetszett részükről, hogy viszonylag gyors volt a kiszolgálás. További jó munkát és mosolygós kiszolgálást!
Átlagos 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Ízléses étterem, nagyon tiszta (pl a mosdó tisztaságától el voltam ájulva, talán még nem is voltam ennyire tiszta éttermi mosdóban). A levesek: húsleves gazdagon (párom választása) és a főszakács kedvence (én fogyasztottam) nagyon ízletesek voltak. A főételek, viszont semmi kulináris élvezetet nem nyújtottak, sőt. . .