Bagajaga

Bagajaga adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő
Regisztráció2018.02.06
Utoljára itt2022.05.19

Kiváló 2018. február 6.gyerekekkel járt itt
A recepción nagyon kedves, segítőkész, udvarias személyzet fogadott. A szobánk tiszta, kényelmes, szép fehér ágynemű, fehér törölközők és külön, más színű a fürdőbe menetelhez,ez nagyon tetszett. Remek, sokféle, minden igényt kielégítő ellátás, klassz étterem, fantasztikus, udvarias, mindig mosolygós személyzettel.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Flóra Eger - Hunguest Hotel Flóra Eger - Hunguest Hotel Flóra Eger - Hunguest Hotel Flóra Eger -
Kiváló 2019. május 23.gyerekekkel járt itt
A Flóra Hotelben ár másodszor voltam, először nagylányommal, az idén másik gyermekemmel és családjával, amely férjén kívül két tinit,és egy 5 és egy 3 éves csemetét jelent. Mindenki fantasztikusan jó érezte magát, a hotelben épp úgy, mint a városban, illetve a környéken, Szalajka-völgy, Szilvásvárad, stb.
Kiváló 2022. május 19.családjával járt itt
Kedves fogadtatás, udvarias, barátságos személyzet. Tiszta, szép szobák. A földszinten kertkapcsolatos terasz, az első emeleten szintén terasz található, ahol pinpongozni is lehet. Gyönyörűen karbantartott kert, bográcsozó, szalonna sütő. Kellemes hangulatú, finom vacsora, bőséges svédasztalos reggeli várt minket.
Felhasználó fényképei:
Alabástrom Panzió Bogács - Alabástrom Panzió Bogács - Alabástrom Panzió Bogács - Alabástrom Panzió Bogács - Alabástrom Panzió Bogács - Alabástrom Panzió Bogács -