Bagatel
Országjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép

Bagatel adatlapja

Egy budapesti általános iskolában vagyok tanító. Feleségem szintén pedagógus egy középiskolában. A gyermekeink (15 és 18 évesek) tanulnak.
2017 nyáron kiderült, hogy 2-es típusú diabéteszem van, azóta az étkezéseknél erre is figyelnem kell.
Mi azok csoportjához tartozunk, akik az étlapon először a jobb oldali sávot futják át szemükkel. Vigyázva vagyonkánkra választunk ételt és italt.
Úgyanez lebeg a szemünk előtt a szállások lefoglalásánál is. Az akciókat igyekszünk kihasználni.
Mindig kérek árajánlatot és igyekszem mindent lefixálni, hogy később ne érjen minket semmi meglepetés.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Kisállattal utazó  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2018.01.06
Utoljára itt2022.05.25

Kiváló 2019. július 8.családjával járt itt
Érdekes, vannak a világon olyan helyek, hová az ember gyermeke sokáig nem utazik el, vagy nem jut el. Aztán azon kapja magát, hogy azt veszi észre, már megint itt jártam. Ilyen számomra a Dunakanyar környéke: Visegrád, Nagymaros, Kismaros, Zebegény, Verőce. Ez utóbbi három helyen az elmúlt hónapokban többször is jártunk.
Felhasználó fényképei:
Barna Party Kisvendéglő Verőce - Barna Party Kisvendéglő Verőce - Barna Party Kisvendéglő Verőce - Barna Party Kisvendéglő Verőce - Barna Party Kisvendéglő Verőce - Barna Party Kisvendéglő Verőce -
Kiváló 2019. július 3., csoporttal járt itt
Idén új helyet próbáltunk ki az erdei iskolánkhoz. Kismaroson a Kismagost. Részben önellátásra vállalkoztunk: reggelit magunk vittünk egy hétre és a másik két étkezésnél a tálalást, szervírozást és a mosogatást csinálta az osztály minden tagja velünk karöltve, beosztás szerint.
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
„ … Sohasem érezte még a mulatás érzését ilyen erősen … elfogta a „hej halálig, halálig” öröm. ” Móricz Zsigmond Harmatos rózsa (1910) című művéből kölcsönvett idézet az, ami a legjobban leírja Mama 70. születésnapjára szervezett családi vacsora hangulatát.