Balczó Kati

Balczó Kati adatlapja

Regisztráció2015.07.25
Utoljára itt2019.08.03

Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Pécsi nyaralásunk alkalmával voltunk a vendéglőbe és már a környezet magával ragadott bennünket. A Tettyéről szinte az egész város látszik,gyönyörű a kilátás. A kerthelyiségbe ültünk le ahol hangulatos boxok is vannak. A pincérek udvariasak,segítőkészek voltak,az ételek finomak,bőségesek.
Kiváló 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Elegáns,hangulatos hely,nagyon jó helyen. A terasz hátra az udvarra nyílik,távol az utca zajától,igazi hangulatos,meghitt hely. A kiszolgálás udvarias,segítőkész. Az ételek igényesen elkészítettek,finomak,bőségesek. Szerintem sokan a belvárosi éttermeket keresik,pedig itt nyugodtabban lehet vacsorázni és ha még sétálni akar vacsora után valaki 5 perc a belváros.
Kiváló 2017. június 13.családjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk egy hosszú hétvégére. Most is mint mindig nagyon meg voltunk elégedve a Flamingó lakosztállyal. Kellemes meglepetés volt a klíma,ami jó volt a melegben. A személyzet kedves,segítőkész. A szoba rendezett,tiszta. Egyetlen dolog ami már évek óta visszatérő probléma a kötelező reggeli aminek ára irreálisan magas.