Barátnőmmel
Országjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 34 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

Barátnőmmel adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Sushi imádó  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető
Regisztráció2014.11.15
Utoljára itt2023.08.17

Kiváló 2015. július 29.barátokkal járt itt
2015. július 15-én nyitott az étterem sokunk örömére. A kínálatuk mindenféle finomságból (levesek, második fogások és desszertek) áll. Magyar pénztárcának is elfogadható összegért, 1190 Ft-ért korlátlan mennyiségben lehet fogyasztani 2 óra alatt. Több féléből keveset: a legjobb ebéd számomra.
Felhasználó fényképei:
Hirös Grill Étterem Kecskemét - Hirös Grill Étterem Kecskemét - Hirös Grill Étterem Kecskemét - Hirös Grill Étterem Kecskemét - Hirös Grill Étterem Kecskemét -
Érdekes 2019. augusztus 22.egyedül járt itt
2019. augusztus 16-án látogattam el első alkalommal a fürdőbe. A felújítás után, idén átadott fürdő épülete modern, praktikus, tetszetős kivitelezésben áll a fürdővendégek rendelkezésére. Külön medencével a gyermekek részére. Elnyerte tetszésemet a szabadba kiúszó élménymedence. Nagyon jó a szauna részleg is.
Felhasználó fényképei:
Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest - Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest - Pesterzsébeti Sós-jódos Gyógy- & Strandfürdő Budapest -
Kiváló 2015. január 19.családjával járt itt
Januárban a kecskeméti SUTUS JÓFALAT VENDÉGLŐBEN ebédeltünk családommal, a HAL ÉS VADÉTELEK választékából. Tiszta, kellemes, hangulatos környezetben töltöttük az erre szánt időt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek voltak. A kiszolgálás gyors és udvarias. Először ebédeltünk itt, de nem utoljára! Mindenkinek ajánlom.
Sutus Vendéglő Kecskemét -