Barbara113
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 60 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság

Barbara113 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.06.20
Utoljára itt2024.03.06

2023. április 18.családjával járt itt
Régóta jár már ide az egész családunk, mert mindig nagyon finomak a sütemények és ár-érték arányban is nagyon megfelelőnek tartjuk. Kiváló a fagylaltjuk is, a torták is, a sós sütemények is, így hát ezekre nincs is panasz, mindenkinek ajánlom.
Gyenge 2023. április 13.családjával járt itt
Kétszer fordultunk meg az étteremben, egyszer csak desszertet fogyasztottunk és bár kissé sokalltuk az árát, de nagyon finom volt ezért jó emlékként maradt meg. Másodszor a családdal ebédeltünk, itt viszont már brutális árakkal szembesültünk, a halászlé sajnos nem ízlett több embernek sem, pedig azt várnám hogy majd egy horgásztó melletti vendéglőben eszem életem halászlevét, hát ez nem hogy átlagos hanem tényleg gyenge volt.
Átlagos 2023. június 22. járt itt
Késő este kerestünk egy pizzériát, ahol elfogyaszthatunk egy gyors de jó vacsorát. Erre a helyre esett a választásunk, mert sokáig nyitvatart. MEgérkezésünnkor sürgés forgás volt a pultoknál, de senki ügyet se vetett ránk, amíg ott álldogáltunk, míg végül úgy döntöttünk helyet foglalunk.