beduin

Mindenevő
Regisztráció2016.09.04
Utoljára itt2024.01.18

Kiváló 2024. január 18.családjával járt itt
Nagyon jó , állatbarát hely. Teljesen osztrák színvonal, rendkívül jó alacarte ételek és a menü is ízletes. A reggeli bőséges, a szoba modern és tiszta, a személyzet barátságos előzékenyen. Karácsony előtt voltunk, Ausztriára hajazó , igényes ünnepi dekoració . Jól megközelíthető, de kevésbé szép környezetben van, egy benzinkút és egy Penny között.
Felhasználó fényképei:
Hotel Rittinger Bonyhád - Hotel Rittinger Bonyhád - Hotel Rittinger Bonyhád -
Átlagos 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Retro szoci hangulat, igenytelen, minden fantaziat, kreativitast, harmoniat nelkulozo kialakitas, fenyevekre a fejlodestol, a szinvonalas vendeglatastol! Lehetetlen besorolni valahova is, pedig kar erte, mert a Cseppko-barlang bejaratatol kb 50 m-re van, megsem kepes kihasznalni a a helyzetet! Illetve, dehogy is!
Átlagos 2017. augusztus 15.családjával járt itt
Hogy mitol van zsufolasig tele folyamatosan ez a nagyon kozepes vendeglato hely? A parkoloban auto auto hatan, ezert tertunk be mi is a csaladommal, igaz, h nem egy atlagos napon. Akkor ugyan is csak ez volt nyitva a kornyeken , ahol, mukodott a konyha is. . . Ez januar elso napjaiban volt, es orultunk ,h egyaltalan nyitva van valami.