bépé14
Országjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság

bépé14 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes
Regisztráció2014.09.18
Utoljára itt2024.03.24

Kiváló 2023. május 7.a párjával járt itt
Ez egy elvarázsolt hely, ilyen nincs is a valóságban. Pedig van. Ugor lelkesen szakszerű ismertetése után már tudtam, hogy ezt a helyet nem szabad kihagyni. És tegnap végre sorra került a verőcei Zsengélő Café. Köszönjük Ugor! Nehéz ő utána még bármi fontosat írni.
Zsengélő Café Verőce - Zsengélő Café Verőce - Zsengélő Café Verőce -
Kiváló 2023. május 1.a párjával járt itt
Közvetlenül a Duna partján! Ennek nagyon rossznak kellene lenni, hogy ne tessen. De nem, hanem nagyon jó! Vasárnap 12 előtt nem sokkal, még éppen a csúcs előtt, találtunk egy jó asztalt a teraszon. Gyorsan felvették a rendelést, hamar ki is hozták. És minden nagyon finom volt. Bővebben: rántott camembert, rántott ponty.
Barna Party Kisvendéglő Verőce -
Kiváló 2023. május 20.a párjával járt itt
Csoda hely, csodás környestben. 1 percre egy elvarázsolt kis horgász-tótól. 3 percre a Dunától. 5 percre a e a homok szigettől és egy vadregényes séta úttól a Duna parton, alsó-Göd felé. Megközelíthető autóval, biciklivel, vonattal (10-15 perc séta a Göd vasútállomástól). Csend, nyugalom és békesség (legföljebb a békék kuruttyolnak a horgász-tóban).
Tó Bisztró Göd - Tó Bisztró Göd - Tó Bisztró Göd -