bettuka

bettuka adatlapja

Szeretek utazni, új tájakat megismerni.
Barátokkal utazok
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.06.13
Utoljára itt2024.03.29

2023. augusztus 26.barátokkal járt itt
A kemping a fürdő mellett található. A kemping az éjszakák számával azonos belépést biztosít Több medence található és wellness részleg. Nagy területen fekszik. Nem volt tömeg, nem kellett sokat várni a délben elfogyasztott lángosra. Az apartmanban kényelmesen elfértünk. Megtaláltuk mindent amire szükségünk volt.
2013. június 13.gyerekekkel járt itt
2013. Áprilisában voltunk ebben a panzióban. Szép környezet, nyugodt szállás. Kis konyharészleggel rendelkezik, de aki pihenni szeretne étkezést is lehet igényelni. A vacsorát egy közeli étteremben lehet elfogyasztani. A fürdő hátsó bejáratánál talalható, tehát nem kell sokat cipekedni, ha a gyógyfürdőt szeretnénk meglátogatni.
Felhasználó fényképei:
Várfürdő Panzió Gyula -
Kiváló 2019. március 3.családjával járt itt
A lányom diploma osztását ünnepeltük itt. Az ünnepelt választása alapján mentünk a Trófeába. Előre bejelentkeztünk. Kedves volt a fogadtatás. A kínálatot fantasztikusnak ítéltük. Több féle leves, előétel, főétel és rengeteg dessezert várja az ide látogatókat. Nagyon meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors, a felszolgáló hölgy mosolygós.