bimo89
Országjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság

bimo89 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2013.06.12
Utoljára itt2020.06.22

Átlagos 2018. február 18.a párjával járt itt
Központi helyen van, amúgy csendes kis város Kőszeg. Tavaly novemberben jártam itt. Nem sok vendég volt. 1 éjszakát aludtunk csak ott, a szoba régies bútorzatú, a parketta cserére szorulna mert eléggé recseg, de tágas. Volt egy kis tv is,legalább működött. Mivel csak ketten reggeliztünk így nem volt svédasztalos, de nem is mondhatnám hogy kiporciózták volna, bőséges volt.
2015. július 19.a párjával járt itt
Párommal 2 éjszakát töltöttünk el itt. Nagyon szép kívülről és belülről is. A hotel előtt nagyon szép a tér. A szoba minden kényelmi dologgal fel volt szerelve. A tisztasággal nem volt probléma.
Kiváló 2015. július 19.a párjával járt itt
Tavaly nyáron jártunk itt párommal. Mind a ketten meg voltunk elégedve a szállással. Jó helyen található,közel a vízpart. Habár közel van a vasútállomás,ennek ellenére nem lehetett annyira hallani a zajokat. A reggeli bőséges,kérésre bármit elkészítenek. A tisztaság rendben volt. A személyzet udvarias és segítőkész.