Bolya
Országjáró - 48 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

Bolya adatlapja

Szeretném az országot megismerni.
Barátommal utazok és előnyben részesítjük a helyi étel specialitásokat ezért nem választunk pizzát. A halat, vadat szeretjük inkább.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2014.06.16
Utoljára itt2022.05.18

Kiváló 2015. május 26.a párjával járt itt
Hétvégén a monostori erődöt látogattuk meg. Vonattal utaztunk így a közelben kerestünk egy hangulatos éttermet. Nagyon jó választás volt a Vasmacska. Udvarias, közvetlen, de nem tolakodó volt a pincér. Nagyon-nagyon finom volt a leves és a fő fogás is. A mennyiséggel is meg voltunk elégedve.
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom. Egy hétvégét töltöttünk Keszthelyen. Három nap alatt 4x voltunk az étteremben, nagyon finom, házias ételeket ettünk. A pincérek udvariasak, nem tolakodóak, hogy "na választott már". Az étlap változatos. Hétköznap 2 féle menüből is lehet választani 15-óráig.
Átlagos 2014. november 19.gyerekekkel járt itt
A DiningCity Étterem héten a 8. helyre szavazták a vendégek az éttermet. Mivel az első 10 étterem megismételte a hetet, így azt gondoltuk, hogy érdemes kipróbálni. Nekem nem jött be. A korianderes kacsahúsgombóc inkább volt vegeta leves 2 db golyócskával. A főétel ehető volt, de semmi extra, csak a neve hangzott jól, sörös, sajtos szűzérme.