boogi
Országjáró - 75 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság

boogi adatlapja

Épp állást keresek: tudsz egyet?
Bármi, ami szervezéssel, ügyintézéssel, kapcsolattartással jár, érdekel.
Ilyen vagyok
Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.01.05
Utoljára itt2024.04.10

2023. június 5.barátokkal járt itt
Lehet, hogy felkapott a hely, de szombat estére mégis tudtunk asztalt foglalni. Az épület nagyon szép, a design kiváló. Az ételek, italok nagyon finomak voltak. Nem olcsó hely, de minőséget kapsz érte. A kiszolgálás: nekünk úgy tübt, mintha egyetemistákat, vagy gyakornokokat alkalmaznának.
Átlagos 2023. július 28.a párjával járt itt
Térkővel kirakott sétaút vezet egy elhanyagolt erdős, mezős területen. Néhol egy-egy kifutó, benne bánatos állat. Kicsit a helyek, nem egy mai állatkertnek megfelelő. Van két kicsi akvárium is, pár hallal, és egy kis kiállítás. Csalódás volt, lehetne sokkal szebb, állatbarátabb.
Átlagos 2023. július 28.a párjával járt itt
Jók az ételek, italok, de a fekvése viszi a helyet. Az étterem lent van, nagy vízparti terasszal. A fagyizóba lépsz be, innen kell lemenni az étterembe. Vécé viszont csak fent van, ez nem a legkényelmesebb. Az étel kínálaton azt éreztem, hogy nem tudják hova belőni magukat. Hagyományos, nemzetközi, kicsi modern csavar.