Carol1

Carol1 adatlapja

Regisztráció2015.08.20
Utoljára itt2017.07.11

Gyenge 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Több hónapig jártam ide a feleségemmel, télen is. Egyre lassúbb lett a kiszolgálás a konyha miatt, es az ételeket elégetve is felszolgálták, mintha mi sem történt volna. Többet már nem megyek oda, mégha más lehetőség nem lesz a környéken akkor sem. Csak üdítőig 34 percetvártam, az étel 60 perc alatt nem készült el.
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Feleségem rábeszélésére mentem el. A kávézó nem olcsó, áraival eléggé markánsan bánnak. De, finom kávét ittam itt, én örmény narancsos választottam, és majdnem úgy is éreztem magam, mint Oroszország egykori csatlós országában, csak a helység nagyon sötét, a bútorok piszkosak, és kopottak, nagyon használtak.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Ezt a kézműves fagyit aki nem probálta, nem tudja mi a fagyi szó jelentése. Évek óta járok csak a fagyiért és a minőségi kávéért és házi szörpökért ide. Ez a nely tényleg a volág közepe. p. s. NARANCSOS ÉTCSOKI FAGYIT TILOS ITT ENNI, AZT CSAK ÉN EHETEK, ANNYIRA "ROSSZ",NE IS PRÓBÁLD KI, MERT ROSSZUL LESZEL TŐLE. . . .
Felhasználó fényképei:
Várkávézó Szigliget -