Chubakka
Országjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Chubakka adatlapja

Rövidre fogom: rengeteget utazom. Szeretem a jó vendéglőket, jó hoteleket - sokban jártam már. Vannak elvárásaim és tapasztalataim. Évekkel ezelőtt én is létre akartam hozni egy ilyesmi oldalt, örülök, hogy létezik:) Ja, és keveset írok - de annak minden szava nyomatékos.
Magyarország teljes területe, sok utazás, éttermek, évente többször Wellness hotel.
Regisztráció2014.11.22
Utoljára itt2021.09.10

2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Összességében aki még nem járt ehhez hasonló "korhű" helyen és netán a történelmi játékokat is kedveli, akkor próbálja ki. Ha csak mint szállodát tekintem. . . hát, nem könnyű. Ha a klasszikus vonalat szeretnéd, azaz fürdőköpenyben leslattyogni a wellnessbe, akkor a fürdőhazban foglalj szobát. Ha jó neked a kb. 40 cm-es ún.
2014. december 23., üzleti partnerrel járt itt
Ha Győr környékén jársz, nyugodtan látogass el ide.Normális kiszolgálás, tisztaság, olyan Tercia-féle hangulat és rendes színvonalú ételek. Az árak elfogadhatóak. Parkoló, kényelmes méret, hangulatos cserépkályha - akinek ez kell:) Szóval minden rendben van, környékbeliek ajánlották, nem csalódtunk.
Kiváló 2015. június 5., kollégákkal járt itt
Nagyon kevés időnk volt. . . így csak egy gyors pizza jöhetett szóba, mindez a Balaton északi partján átutazóban. Volt egy emlékünk, hogy nyáron valahonnan tök jó pizzát rendeltünk Almádiban. Így kitotóztuk, hogy biztos innen. Betérve közöltük, hogy kb. 25 percünk van enni, megoldható-e.