copfika

copfika adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2021.08.25

Kiváló 2014. március 19.a párjával járt itt
2 hete voltunk a Hotel Pelionban. A személyzet nagyon udvarias, a szoba tiszta, megfelelő, nagyon tetszett. A wellness részleg nagyon jó, én nem tartottam kicsinek. Az élményelemek gyakran mennek, a szabadban lévő melegvízű medence is nagyon klassz volt. Az ételek változatosak, finomak voltak, nagyon tetszett, hogy reggelire, vacsorára külön kérésre készítettek pl.
Átlagos 2015. március 8.a párjával járt itt
A szoba átlagos volt, de nem volt benne hűtőszekrény. Kérdésünkre azt a választ kaptunk, hogy legtöbb 3*-os szállodában már nem kötelező. Sok szállodában jártunk, de még nem tapasztaltunk ilyet. Reggeli ellátást ugyan kaptunk, de ez is átlagos volt, semmi különleges. Az erkélyen a műanyag székek töröttek voltak, de ezt kérésünkre kicserélték.
2019. június 20.a párjával járt itt
Egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy menüt szeretnénk az utalványból felhasználni, először "nem lelkesedtek", de végül elfogadták.