Csilla1967

Csilla1967 adatlapja

Regisztráció2018.05.20
Utoljára itt2019.02.14

Kiváló 2018. június 19., kollégákkal járt itt
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait.
2018. május 20.a párjával járt itt
Köszönöm a szálloda minden dolgozójának a munkáját hogy kellemes környezethez és felejthetetlen élményhez segítettek bennünket. Nagyon finom ételeket kaptunk, és nagyon figyelmesek voltak velünk. Egy kis kritika is hozzá tartozik az igazsághoz. Első nap szerettem volna inni egy pohár igazi villányi bort.
Park Hotel Harkany válasza
Tisztelt Szabó Tibor Úr! Sajnálattal és meglepődve olvastuk sorait, hisz szállodánk éttermében kizárólag a villányi pincészetek legjobb borai kerülnek felszolgálásra. Tanácsképpen azt tudjuk javasolni, ha legközelebb bármi kifogásolhatót tapasztal, azonnal jelezze, így elkerülhetők a további félreértések.
2018. május 22., , Park Hotel Harkany
Kiváló 2018. szeptember 18.családjával járt itt
Csodás hely, remek fürdővel. Minden igényt kielégítő hétvége. Kár hogy nem a legmegfelelőbb helyen ettem a halászlét. De ez az Én hibám. Jövőre másképp lesz. Köszönet a Hotel minden dolgozójának. Pazar a szálloda, udvarias a személyzet. Minden igényt kielégítő szolgáltatások. Jó lett volna kipróbálni a boiling pályát is, de állandóan foglalt volt.