Csingiling
Országjáró - 10 városban járt már

Csingiling adatlapja

Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Tésztakedvelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető
Regisztráció2014.02.02
Utoljára itt2021.08.11

Érdekes 2019. november 11.a párjával járt itt
Hideg időszakban érkeztünk a párommal ebbe a barlangfürdőbe, tulajdonképpen az ő javaslatára. Régóta kacsingatott a hellyel, ajánlás alapján. Nem mondanám, hogy kizárólag pozitív "csomaggal" érkeztünk haza, de ár-értékeit nézve megfelelő, megfizethető. Mi a külső részt nyilván nem használtuk, a belső wellness részleg optimális.
2017. február 15.családjával járt itt
Családommal érkeztem a helyre, a diplomaosztómat ünnepeltük itt. Először fura volt, hogy ebédidőben kevesen voltunk az étteremben, de aztán utánunk szállingóztak is még be. Őszintén elmondva először nem volt szimpatikus a hely, de itt érvényesül, hogy az első benyomás nem mindig jó! :) Nagyon rég ettünk olyan finom fogast, amit itt sikerült.
Kiváló 2020. augusztus 6.barátokkal járt itt
Örömmel konstatálom, hogy évről évre visszatérve ebbe a cukiba mindig változik valami - pozitívan szemlélve:) A kínálat tökéletes, szemet gyönyörködtető. A cukrászda ízléses, tágas, vendégcsalogató. Idén a ház előtt pompázó leander-kert méginkább nyugalmat és jókedvet sugárzott, így kétszer is betértünk a hétvégén.