CsnéMariann
Országjáró - 15 városban járt már

CsnéMariann adatlapja

Leginkább családi nyaralások alkalmával, Férjemmel és két gyerekemmel étkezünk étteremben.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó
Regisztráció2014.11.09
Utoljára itt2023.06.30

2015. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkert volt a fő uticélunk és mivel messziről érkeztünk érdemesnek láttuk, hogy egy éjszakára szállást foglaljunk. Nagyon jól tettük, mert 7-8 óra kellett az állatkert megtekintéséhez. Mi ezt így két részletben tudtunk megtenni, mivel a Dzsungel Hotel lehetőséget biztosított az állatkertbe történő "korlátlan" belépésre (benne volt az árban a belépőjegy).
Kiváló 2014. november 9.családjával járt itt
Ajánlom mindenkinek ezt a hangulatos éttermet, ahol nem csak a kilátásban gyönyörködhettünk, hanem az étel is kitűnő volt! Nyitás előtt pár perccel érkeztünk, de nagyon barátságos volt a fogadtatás, a kiszolgálás is gyors volt. A gyerkőcöknek egy kis játszótér szolgáltatta a "szórakozást" arra a kis időre, amíg várakoztunk az ebédre.
Felhasználó fényképei:
Laci Pince Csárda Vászoly - Laci Pince Csárda Vászoly - Laci Pince Csárda Vászoly -
Kiváló 2014. november 9.gyerekekkel járt itt
Meglepetésünkre a "pincébe" vezetett le bennünket a pincér (én szívesebben ültem volna le az udvaron), de utólag sokkal jobbnak bizonyult ez. Nagyon szépen berendezett, igényesen kialakított hely volt itt, a pincér rendkívül udvarias volt, a kiszolgálás gyors volt és a nagy adag étel is nagyon ízlett!