Csöre66
1 évnyi aktív tagság

Csöre66 adatlapja

Csak egy átlag ember vagyok aki szeret utazni. Megismerni más városokat lakóit kultúráját hagyományait! :)
Szisztematikusan keresem a jó helyeket. Legyen az falu város! Fél évre előre gondolkodom és informálódom a látogatni kívánt településről! Szállás étterem program lehetőség stb....
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese
Regisztráció2016.12.27
Utoljára itt2022.01.18

Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Nem titkolom hogy elfogult vagyok azokkal az éttermekkel melyek változnak ugyan de megőrzik saját kialakult arculatukat. Amikor csak tehetem és Egerben járok itt étkezem! Még sosem fordult elő hogy az étel kifogásolható lett volna. Szeretem hogy ha kell visszatérnek a közönség kívánsága szerint egy ételhez bár már levették az étlapról.
Kiváló 2018. január 21.a párjával járt itt
Néhány éve volt szerencsém itt étkezni és akkor elhatároztam hogy amennyiben Szegeden járok ki nem hagyom ezt a remek éttermet. Most hogy tudtam a környéken szállok meg a program része volt hogy itt fogunk ebédelni. Azért haladván a korral utána olvastam milyen híre van az étteremnek, és meglepődve tapasztaltam mennyi negatív vélemény született az általam nagyra becsült helyről!
Kiváló 2020. október 17.a párjával járt itt
Hol is kezdjem? Újra megszálltunk itt, már talán említettem nyáron, hogy milyen szép lett a szálloda a felújítást követően. Most mikor becsekkoltunk több meglepetés is ért. A recepciós Hölgy felkísért a szobánkba, ott átadta a kulcsot, és mondta ha bármit tehet értünk csak szóljunk.