csukati
Országjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép

csukati adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.06.16
Utoljára itt2024.02.08

Átlagos 2023. május 2.a párjával járt itt
Már a foglalással kezdődtek a problémák: amikor a foglalást intéztem telefonon, akkor konkrét szobát kértem, amit a recepciós szabadnak mondott és le is foglalta számomra, azaz, megígérte, hogy azt kapjuk. Mikor odaértünk, kiderült, hogy nem azt kaptuk, közölték, hogy az már foglalt.
Kiváló 2023. november 5.családjával járt itt
Kellemes születésnapi vacsorát költöttünk el az étteremben a családdal. Helyfoglalás rendben volt. Az ételek kivétel nélkül ízletesek, fantáziadúsak és megfelelőek az adagok. A kiszolgálás udvarias és minden igényt kielégítő (még saját tortát is bevihettünk, ők hűtötték és profin szervírozták).
Kiváló 2023. augusztus 5.a párjával járt itt
Ha pihenni, gyógyulni, fürdőzni, vagy strandolni szeretnél Harkányban, akkor ajánlott hely. 7 percre van a Harkányi GYógyfürdőtől, a város központjában. Jól felszerelt apartman, főzési lehetőséggel, saját terasszal, fürdőszobával illetve közös terasszal, kerti sütőgetőhellyel, filagóriával. Van wifi, légkondicionálás.