csunitibi
20600
Országjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 53 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

csunitibi adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2021.07.07

Átlagos 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Próbálok tényszerű lenni és nem összehasonlítani más helyekkel. Elhelyezkedés: csendes, biztonságos, sok fa, rigófütty. Sóstón ami számít a közelben van. Szálloda: van hangulata, bár a környezete - míg a főépülethez érünk - kicsit retrós. Felújított épület, a szobák tágasak, kényelmesek, akárcsak a fürdő.
2014. január 20.a párjával járt itt
Régóta terveztem és végre egy biciklis körútban megszálltunk itt a feleségemmel. A suvadással létrejött tó nagyon szép, megkapó, mondhatni egyedi környezetben található. A köréje épített nyaralók viszont kevésbé kellemes összhangot mutatnak. Igazából sátrazni akartunk.
Átlagos 2018. november 17.gyerekekkel járt itt
Kuponnal voltunk itt 2 éjszakát a családból négyen. Olyan jó árban kínálták, hogy a képek láttán vásároltunk is egyből. Persze később a különböző vélemények beültették a bogarat a fülembe, és annyi haszna mindenképpen volt, hogy felkészültem a helyre. Étkezés: teljes ellátás ebéddel kezdve reggelivel zárva.