Culture Foods

Culture Foods adatlapja

Regisztráció2015.08.13
Utoljára itt2016.01.14

Gyenge 2016. január 14.barátokkal járt itt
Pozitívum a szép és tiszta belső-külső berendezés. Az ételek nem olcsók. Az árukhoz képest kicsi adagok és a legnagyobb baj, hogy nem is jók. Tipikus példája, amikor a fiatal szakács valami nagyot akar alakítani, hangzatos nevekkel, de nincs meg hozzá a kellő szakértelme és tapasztalata. De legalább ne 4000 FT-ért kísérletezgetne adagonként.
Felhasználó fényképei:
Monaco Étterem Cegléd - Monaco Étterem Cegléd - Monaco Étterem Cegléd -
Szörnyű 2016. január 14.a párjával járt itt
Az igénytelenség netovábbja! A tv-s szereplés meg az újságcikkek miatt felkapott hype vezérelt oda. Bár ne tettem volna! Ekkora nagy csalódást! A hely kívülről egy piszkos, lepukkant, repedezett, bepárásodott bódé. Nem vagyok egy ötcsillagos étterem sznob, de ennél még a balatoni lángosos is kulturáltabb!
Szörnyű 2015. augusztus 13.barátokkal járt itt
2015 augusztusban voltunk ott baráti társasággal. Rettenetesen sikerült! 4 főre kifizettünk 9000 Ft-ot és utána 2 napig rosszul voltunk! Kik írták itt az előző értékeléseket, a dicsérő szavakat? Bizosan a tulajdonos írja magáról, mert ilyen sz. . . [moderálva, a szerk. ] ételt életemben nem ettem!