Deilinger
197840
Országjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság

Deilinger adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Üzleti utazó  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2017.05.04
Utoljára itt2023.03.15

2019. február 3.a párjával járt itt
A halászlevük miatt bármikor képesek vagyunk utazni 1 óra hosszát! Mindig friss és kiadós a halászlevük, nagyon sokan térnek be hozzájuk csak a halászlé miatt! Emellett bőséges választékuk van egyéb ételek közül is, rengeteg fajta halételük kapható. sokat kipróbáltam már közülük. A legjobban még a orly módra elkészített süllőt szeretem.
Gyenge 2019. február 10.a párjával járt itt
Mivel nem volt sok időnk ezért erre a gyorsbüfére esett a választás. Bár meg kell jegyezzem, úgy érzem már rég kinőttünk ebből a miliőből. Lehet ezért is kicsit lesújtó a véleményem. A kiszolgálással nincs is baj, de túlárazott ahhoz a minőséghez képest amit kap az ember a pénzért.
Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
Méltán híres pihenőhelye Hajdúszoboszlónak, nem hiába a 4 csillagos minősítés. Tényleg nyújtja az összes paramétert amitől egy szálloda megkapja ezt a minősítést. A szállodai szobák ágya rendkívül kényelmes, komfortos, a superior szoba mérete kellően tágas. Ahogy illik tisztaság honol mindenhol amerre csak a szem ellát.