DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre értékelései

Fogást nem lehet találni rajta... -

Taverna Flórián Kőszeg

Értékelt: 2013. október 9. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyugat-Magyarországon legkellemesebb élményünk a Taverna Flórián volt. Nem csoda, hogy Tripadvisoron is igen jók a visszajelzéseik, mert itt a vendég tényleg vendégnek érezheti magát, a kiszolgálás kifogástalan volt, az atmoszféra rendkívül hangulatos, mediterrán, akárcsak az étlap. Érződik, hogy nagy hangsúlyt fektetnek az alapanyagok minőségére, megvan bennük a kellő kreativitás, a konyhai odafigyelés.
Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Senator étterem alighanem Eger legjobban pozicionált étterme, ahol volt szerencsénk több ízben is megfordulni. Egy alkalommal Dula Bence tartott kis társaságunknak zártkörű borvacsorát, nos, az életem egyik legizgalmasabb gasztronómiai élménye volt, amibe persze az is belejátszott, hogy az egykori hegybíró mindig leegyezteti a séffel a menü minden apró részletét.
Jövünk még, adunk esélyt a javításra -

Bistorant Szeged

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8.
Nagy örömmel fogadtam a tavaly, a Libamájfesztiválon, az étterem standjánál a hírt, hogy megnyílt a Bistorant, Szeged átlag feletti, az utóbbi évtizedekben kialakult sablonokat meghaladni igyekvő étterme. Két ízben ettünk is itt, az ételek elkészítési szintje ingadozó volt, az ár/érték arány szintén.
Szívet melengető beltér -

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szegedhez több okból is szoros érzelmi szálak fűznek, több mint húsz esztendeje évente többször megfordulok az alföldi városban. Szegeden belül egyik kedvenc éttermem az, amit tulajdonosaik a Régi Hídhoz címeztek. A konyha fősodratú, ne várjunk ételcsodákat, a hagyományos magyar fogásokat általában jól készítik el, főleg a halételeket.
A műfaj remeke -

Pig 37 Blitz Grill Budapest

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8.
A Dining Guide Top gasztronómia kiadványait előszeretettel veszem és szisztematikusan végig is járom a benne szereplő és ajánlott helyeket. Az idei kiadvány erre kifejezetten alkalmas, hiszen a street food helyek meglátogatása hálás feladat, olcsóbban és gyorsabban tesztelhetők, mint az éttermek.
Páratlan borbár -

DiVino - Bazilika Budapest

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A DiVino fogalom. Kettő is van belőle, egy a Szent István téren, egy meg a Gozsdu udvarban, ami gasztronómiailag egyre érdekesebb színfoltja Fővárosunknak. Nekem kifejezetten jó tapasztalatom volt a kiszolgálással, mindkét helyen, a Szent István téren este voltunk, amikor olyan zene megy, jó hangosan, amit kifejezetten nem kedvelek és nagy a tömeg, amit szintén nem kedvelek.
Értékelt: 2013. október 7. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Őszinte, korrekt hely. Aki volt Montenegroban, annak különösképpen tetszhet. Nekem az volt a furcsa, amikor a „Fekete Hegyek” között jártunk, majd Sutomoreban töltöttünk egy hetet, hogy ott a tenger, de nem kaptunk halat, minden tele van olajfákkal és kecskékkel, de jobbféle olajbogyót és kecskesajtot nem kaptunk sehol.
2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Találó, jópofa nevet választott a Nők Lapja olvasói által jól ismert sztárséf, Bereznay Tamás a magyaros bisztrójának. A Pesti Disznó afféle magyar tapas-bár, ezt a profilját megőrizte Bereznay távozása után is, aki most a Sonkaarcok nevű műintézményben dolgozik. Korrekt alapanyagok, odafigyelés, alighanem tudatosan visszafogott kreativitás jellemzi a Pesti disznót, mely a pesti Broadwayen helyezkedik el.
2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 5.
A Szél Fiai fogadóról először a Magyar Borok Házában megtartott kóstolón hallottam évekkel ezelőtt, még precízebben legeslegelőször a Borbarátban olvastam Prisztóka Tibor borairól igen jókat, majd következett a kóstoló, majd egy éttermi látogatás, végül meg is szálltunk ott. Remek borok, szakavatott pincetúra, szívélyes fogadatás, házias ízek.
Kill Bill 2.0 -

Manga Cowboy Budapest

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 5.
Fontos, hogy egy hely megmaradjon az ember emlékezetében. Ez önmagában félsiker. Köszönhetően a Kill Bill csirkeszárnyaknak nem is ment ki a fejemből ez a Ráday utcai bisztró, sőt vissza is tértem 2012-ben egy látogatás erejéig. Aki megeszi ezt az ételt, az felkerül a hely dicsőségfalára. Nos, elsőre gond nélkül összejött a produkció.