DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre békési értékelései

Értékelt: 2018. június 26.
2017. szeptember 19. a Kőbányai sör napja volt számunkra, ritkán fordul elő, hogy egy napon három helyen is iszunk egy olyan sört, mely voltaképpen a sörműfajban az igénytelenség szinonimája. Na jó, sokat lendít a Kőbányai-ivási kedvünkön az, hogy gyermekkorunk kedvence, akit ma is szívesen hallgatunk egyébként, Nagy Feró, beállt a Kőbányai reklámarcának.
Baráti árfekvésű pékség -

Drucker Pékség - Piac tér Békés

Értékelt: 2018. június 26.
A Drucker pékségben bevásároltunk az útra, pedig nem is mentünk innen messze, csak Gyuláig. Vettünk egy túrós buktát, 1 óriás kiflit (tényleg óriás volt, súlyra fél kiló) két darab sós-köményes péksüteményt, továbbá egy mogyorókrémes croissant, az egész 465 forint volt, szinte hihetetlen, de megvan a számla .
Piaci söröző - nagyon baráti árakkal -

Muslica Söröző Békés

Értékelt: 2018. június 26.
Hogy miért Muslica és nem Muslinca? Nem tudom, talán tájjellegű neve ennek a borból és erjedt gyümölcsből sarjadó lénynek az „n” betű nélküli változat? Minden esetre így szerepel a cégtáblán és a számlán is. Egyszerű kocsma ez, de értékeltük, hogy tartanak minőségi helyi pálinkát, bár így lenne ez minden kocsmában.
Finom töltött lángos -

Lángos Büfé Békés

Értékelt: 2018. június 26.
Nem hagyhattuk a harmadik lángossütőt sem teszteletlenül a békési piacon. Itt Erdőmester lángost kértünk, ami ezen a helyen bacon, kolbász, Erős Pista, hagyma, gomba tölteléket jelent, akkor még nem sejtettük, hogy az Erdőmestert ki fogjuk próbálni következő hónapban a Piaci falatozónál is. Itt 550 forintot fizettünk rá, amott 580-at ami nagyjából ugyanaz.
Értékelt: 2018. június 26.
A békési piacon nem kevesebb, mint három lángossütő is működik, mind a háromban készítenek olyan lángost, ahol az extra belül van, mind a háromban azt kértünk, naná, hiszen ez gyermekkorom ízeit idézi, amikor az aradi strandon juhtúrós kapros lángost ettem a hetvenes évek vége fele. Belül a morzsalékos juhtúró szépen elolvadt, mint a sajt.
Átlagos kocsma -

Oszi Büfé Békés

Értékelt: 2018. június 26.
Érdekes jelenség, amikor büfének vagy bisztrónak neveznek olyan egységeket, melyek voltaképpen kocsmák, hiszen ételkínálat lényegében nincs, a ropit, a chipszet meg a mogyorót nem számítom annak. Az Oszi büfé egyszerű hely, de van olyan hangulata az embernek, amikor jól esik egy Kőbányai sör is, főleg melegben.
Piaci kocsma nagyon kedves pultossal -

Kérek Még Söröző Békés

Értékelt: 2018. június 26.
A Kérek még söröző egy egyszerű piaci kocsma, nagyon szűk kommersz italkínálattal. Ami megemeli az a kiszolgálás. A pultos hölgy kedves, kedélyes, ő ajánlotta az egyik lángossütő meglátogatását, amikor látta, hogy az első lángos után még ennénk valamit. Egy pohár kisfröccsöt kértem, száraz fehérborból, 165 forint volt. Meg lehetett inni, ittunk ennél sokkal rosszabbakat anno.
Remek pálinkázó érdektelen személyzettel -

Békési Pálinka Centrum Békés

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
A Békési pálinkafőzdéről mindenki azt hiszi, hogy a településről kapta a nevét, de a helyiek elmondják, hogy ez nem így van, a tulajdonos Békési Zoltán, róla van a főzde elnevezve, mely egyébként a város hajdani zsinagógájában működik. A kiszolgálás cseppet sem kedves, a hölgy abszolút unott volt, a dicséretekre sem reagált. Ezzel együtt nem tudta kedvünket szegni.
Hangulatos büfé -

Hun Bár Békés

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
A Hun bár engem a dizájnjával hódított meg. A falon két különböző Nagy-Magyarországtérkép, Turul és Nagy-Magyarország dombor-mű. Mindezek mellett P Mobil és Radar koncert plakát, akkor még nem sejtettem hogy három hónap múlva ezt a koncertet Aradon meghallgathatom a helyi a rock-kocsmában.
Jó kis büfé, a lángosok finomak és nem drágák -

Piaci Falatozó Békés

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Piaci falatozó nevű helyen tavaly durván egy hónap alatt (konkrétan szeptember 19-én és október 21-én) kétszer is megfordultam. Barátaimmal együtt első ízben teszteltük a káposztás lángost (330 ft), majd másodízben Piedone-t (benne: kolbász, Erős Pista, virsli, vörösbab, lilahagyma, sajt – 580 ft) valamint a Nagymester nevűt (benne: tarja, kolbász, virsli, bacon, gomba, sajt - 580).