DEndre étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg DEndre értékeléseit!

Olvasd el DEndre étterem értékeléseit!

DEndre móri értékelései

Ez jó élmény volt -

Tárlat Étterem Mór

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Tárlat étteremben rendkívül kedvező árú a menü, 1150 ft két fogás. Végső soron szerencse dolga, hogy aznap, amikor az ember ott jár, nem móriként, mit adnak. Jómagam például végignézve a honlapon az e sorok írásakor érvényes menüt, csülök péknét szívesen eszem menüben, mákostésztát kevésbé.
Remek pincekóstoló -

Geszler Családi Pincészet Mór

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Geszler pince Mór egyik középvonalas pincéje. Tisztes, zömmel reduktív borokat kínálnak egy hangulatos pincében. Hamvas Béla is azt mondja, hogy a gyümölcs a fáról a legjobb, a bor pedig ott, ahol készül, a pincében. A Geszler pincében eltöltött kellemes két óra is ezt igazolja. A borhoz zsíroskenyeret kaptunk lilahagymával, és kedves, avatott pince-bemutatót.
Egyszerű kocsma, kedves pultos -

Nádas Borozó Mór

Értékelt: 2018. augusztus 29.
Mór, a kocsma nélküli város. . . Nem tudok még egy 10. 000 lakosnál többet számláló településről (Móron, ha emlékeim nem csalnak, 17. 000 ember lakik) ahol ennyire nehéz legyen a központban sétálva kocsmára akadni. Végül azért sikerült, be is ültem a Nádas borozóba, ahol nagyon-nagyon szerény a választék és a minőség sem valami extra, de emberi szóval pótolják azt, amit az atmoszféra (lepattant, kopott beltér és terasz) valamint a választék nem tud adni.
Korrekt grilles gyorsétterem -

Grill Mór Mór

Értékelt: 2018. augusztus 29.
Miklós Csabi csúcsra járatta a Mór és az angol „more/moor” szavak hasonló ejtéséből eredő szójáték-lehetőségeket. Van Roger Mór, Demi Mór bora, de van „Marilyn Mórról is”. Ez ugrott be e grillező nevéről: Grill Mór – Grillez Többet! Egyébként nemcsak grilleznek, mélysütnek is.
Jó kis olasz fagyizó -

Dolce Dorina Mór

Értékelt: 2018. augusztus 29.
Egy vacak albán fagylalt után egész jó élmény egy gyümölcsöt is látott olasz eperfagylalt. 250 forint, épp megfelelő adag. Állaga lehetett volna selymesebb, de örvendtem, hogy nem éreztem benne aromát, összességében jól esett. A pultos lány kedves volt, mosolygós. Ha Móron valaha fagylaltot ennék, nem kétséges, hogy e kettőből melyiket választom.
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A City döner egy átlagos gyroszos Mór központjában. Sem az atmoszoféra, sem a gyros nem kiemelkedő, az italválaszték pedig meglehetősek szűk és kommersz: nagyipari üdítők és egyfeél szintén nagyipari sör a Heineken cégtől. A gyros 890 ft volt, a Soproni sör 350. A kiszolgálás normrális, a pultos srác elmondta, hogy nincs is igény nagyobb sörválasztékra, meg a kólások rossz szemmel nézik, hogy a sört a hűtőjükbe teszik.
Minden szempontból gyenge fagylalt, olcsón -

Centrum Fagyizó Mór

Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Centrum fagyizó a megszokott albán aromatizált, térfogatnövelős fagylaltokon belül is a gyengébbek közé tartozik. Gigantikus adagot adnak 250 forintért, két hatalmas gombócot, ember legyen a talpán, aki megeszi, főleg, hogy sem ízben, sem állagban nem megnyerő a produkció. Zöld almát kértem, nem szoktam eldobni ételt, de ez a kukában végezte.
Remek "purpur" magos kenyér -

Lipóti Pékség Mór

Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Lipóti pékségnek Móron is van egy barátságos egysége, itt nincsenek asztalok, de a termékválaszték a megszokott, korrekt, színvonalss. Aznap amikor ott jártam zárás előtt le volt pucolva szinte minden polc, mivel a szemben levő pékség zárva tartott és így ide jött át mindenki tőlük is.
Átlagos albán pékség -

Friss Pékség Mór

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
A Friss pékségre Mór bejáratánál figyeltünk fel, gyorsan meg is álltunk, mert már eléggé éhes volt a társaság. Némi hezitálás után a megszokott albán pékségekre jellemző választékból egy töki pompost kértem valamint egy perecet, mert azért egy komolyabb helyen akartunk ebédelni, de a „tűzoltásra” ez is jó volt. 370 ft volt a kettő, de egyik sem volt igazán jó.
Egyedi, csodás hely -

Miklóscsabi Pincéje Mór

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Lassan tíz éve, hogy visszajárunk Miklós Csabihoz borozni, szinte hihetetlen, hogy nem írtam még értékelést a pincéjéről. Ha létezik csillagos ötös hely, akkor ez az, itt minden a helyén van. Leginkább a tulajdonos szíve. Csabi kedves, közvetlen, jó humorú, igényes, kiváló vendéglátó. Borai a jótól a nagyon jóig terjedő skálán mozognak.